Sławomir [email protected]

Faworyci zainkasowali kolejne punkty

Ryzykanci (białe koszulki) do przerwy toczyli zacięty bój z Corleone Team. Jednak później zostali przez niego rozbici 30:72. Fot. Sławomir Wojciechowski Ryzykanci (białe koszulki) do przerwy toczyli zacięty bój z Corleone Team. Jednak później zostali przez niego rozbici 30:72.

W Świeckiej Amatorskiej Lidze Koszykówki rozegrano 4. kolejkę spotkań.

Niespodzianek w niej nie zanotowano, choć Syla dopiero rzutem ostatniej szansy Jakuba Bednarskiego za „3” zapewniła sobie wygraną z Milverem 53:51. Przegrani mogą mówić o pechu, bo po przerwie zdołali odrobić 12 punktów straty po dwóch kwartach. Milver poniósł czwartą porażkę i już nie ma szans na play off.

Na pozycję wicelidera wskoczył Corleone Team, który gromiąc Ryzykantów 72:30 przy okazji ustalił rekord tego sezonu na najwięcej punktów rzuconych przez jeden zespół. Z „czwórki” wypadła Kemira, która nie sprostała beniaminkowi z Jeżewa.

Wyniki 4. kolejki: MSI Telekom - Thornmann 66:40 (9:5, 14:8, 21:15, 22:12), Celcom Olimp Basket Jeżewo - Kemira Świecie 57:35 (20:6, 7:5, 18:13, 12:11), Corleone Team - Ryzykanci 72:30 (7:6, 17:11, 24:7, 24:6), Milver - Syla 51:53 (11:16, 6:13, 18:8, 16:16).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.