Ferie pełne zabawy w Focus Park Rybnik

Ferie pełne zabawy w Focus Park Rybnik

Dla dzieci, które drugi tydzień ferii zimowych spędzają w mieście, centrum handlowe przygotowało wiele atrakcji, które sprawią, że wolne dni nie będą nudne. Na uczestników zabawy czekają też wspaniałe nagrody!

Focus Park

Ferie pełne zabawy rozpoczną się w poniedziałek 5 lutego i potrwają do niedzieli 11 lutego. W godzinach od 10.00 do 15.00 na dzieci w każdym wieku będzie czekało wiele atrakcji i zabaw.

- Gorąco zachęcamy do zimowej zabawy w naszej galerii. Na nasze pociechy czeka mnóstwo atrakcji, a dzieci w każdym wieku znajdą w programie coś dla siebie. Dla najbardziej zaangażowanych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – zaprasza Sonia Kostecka, dyrektor Focus Park Rybnik.

Małym sportowcom z pewnością spodobają się zajęcia karate, które poprowadzi rybnicki klub Kyokushin albo judo – pod czujnym okiem Kejza Team Rybnik. Na ćwiczenia fitness zaprasza rodzinny klub BeFit, a na zajęcia sportowe – sieć szkółek sportowych Socatots. Dla miłośników tańca zajęcia zorganizuje szkoła tańca Check This Out, a trening z elementami akrobatyki oraz kalisteniki – klub Fit&More.
Dzieci, które lubią łączyć naukę z zabawą, centrum handlowe zaprasza do Strefy Zabaw, gdzie niepubliczne przedszkole Bajtuś poprowadzi zajęcia z wykorzystaniem materiałów Montessori. Dodatkowo, maluchy zapraszamy na lekcje języka angielskiego prowadzone metodą brytyjskiej specjalistki Helen Doron. Na najmłodszych czeka też strefa zabaw z klockami LEGO®, gdzie do woli będą mogli dawać upust swojej wyobraźni, tworząc wspaniałe budowle lub postacie. Atrakcyjną niespodzianką dla łasuchów będą warsztaty tworzenia jadalnych klocków.

Na fanów gier czeka specjalna strefa, gdzie będą mogli zagrać z wirtualnym przeciwnikiem na konsolach Xbox. Ponadto zostanie przygotowana strefa gier planszowych. Z kolei miłośnicy magicznego świata w stylu Harry’ego Pottera ucieszy z pewnością wiadomość, że w rybnickim Focus Parku będą odbywały się dwa razy dziennie pokazy magii, prowadzone przez Tomasza Kabisa – finalistę programu MAM TALENT, który zapozna nas z tajnikami iluzji.
Bajkowa Kraina zaprasza do kącika fryzjerskiego, gdzie dzieci nie tylko będą mogły przełamać strach przed wizytą u fryzjera, ale też stworzyć irokeza lub fryzurę księżniczki Anny z „Krainy lodu”.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Ale to nie koniec atrakcji. Na uczestników zabaw czekają również wspaniałe nagrody. Wystarczy na początku zajęć odebrać legitymację i zbierać na niej pieczątki, biorąc udział w zabawie. Szczegółowy regulamin konkursu będzie dostępny podczas warsztatów.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

5 – 11 lutego (poniedziałek – niedziela) godz. 10:00 – 15:00

- strefa z klockami LEGO® – BRICKS 4 KIDZ
- strefa gier multimedialnych: Xbox
- strefa gier planszowych
- zimowe przedszkole – BAJTUŚ – przedszkole Montessori

5 – 10 lutego, godz. 11:00 – 12:00 (poniedziałek – sobota) angielski metodą HELEN DORON

ZAJĘCIA SPORTOWE ORAZ TANECZNE

5 – 11 lutego (poniedziałek - niedziela)

5 lutego – 10:00 – 11:00 – zajęcia akrobatyczne i kalisteniczne – FIT&MORE

6 lutego – 12:00 – 13:00 – karate – KYOKUSHIN

6-8 lutego – 10:00 – 11:00 – zajęcia taneczne – CHECK THIS OUT

7 – 8 lutego – 12:00 – 13:00 – zajęcia fitness – BEFIT

9 lutego – 10:00 – 15:00 – zajęcia sportowe – SOCATOTS

10 – 11 lutego – 12:00 – 13:00 – judo – KEJZA TEAM

ABRAKADABRA, CZARY I MAGIA!

5 – 11 lutego (z wyłączeniem 10 lutego) godz. 11:00 i 14:00

Pokazy magii – Tomasz Kabis – Finalista programu MAM TALENT

LOKI, KOKI I WARKOCZE

8 – 9 lutego, godz. 10:00 – 15:00
Kącik fryzjerski – BAJKOWA KRAINA

KLOCKI PALCE LIZAĆ

10 lutego, godz. 10:00 – 15:00
Warsztaty tworzenia jadalnych klocków

Wydarzeniu patronują media lokalne: portal www.rybnik.com.pl, Dziennik Zachodni oraz Radio 90.

************************************
Focus Park
Focus Park to wiodące centrum handlowe w Rybniku, które oferuje swoim klientom 64 sklepy i punkty usługowe, Multikino z siedmioma salami oraz parking na 320 miejsc. Wśród kluczowych najemców znajdują się takie marki, jak: C&A, Rossmann, Empik, Bershka, Smyk, Martes Sport, CCC i wspomniane Multikino. Rybnickie centrum ma trzy kondygnacje handlowe oraz powierzchnię najmu 17 600 mkw.

Centrum handlowe Focus Park powstało w 2007 roku na terenie dawnego browaru w Rybniku. Jego niezaprzeczalnymi atutami są: lokalizacja w centrum miasta, niebanalna architektura oraz bogata, zróżnicowana oferta marek, które nie są dostępne w innych rybnickich galeriach.
Więcej informacji: www.focuspark.pl

Zarządca

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 
APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Kontakt dla mediów:
dyr. CH Focus Park
Sonia Kostecka
[email protected]
tel. 507 101 168

Focus Park

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.