Firma P.U.KONWESBUD Jacek Wesołowski

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Firma P.U.KONWESBUD Jacek Wesołowski

Materiał informacyjny

Firma P.U.KONWESBUD Jacek Wesołowski jest firmą hydrauliczno-instalatorską. Firma specjalizuje się w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych wod-kan.

Pod nazwą P.U.KONWESBUD Jacek Wesołowski firma funkcjonuje od ponad 7 lat i rozwija się prężnie i dynamicznie. Firma posiada ciężki sprzęt budowlany do dużych i przestrzennych wykopów.

Firma specjalizuje się w usuwaniu awarii wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania występujących w blokach mieszkalnych, lokalach użytkowych i domkach jednorodzinnych. Firma wykonuje przyłącza wod-kan oraz odwodnienia budynków. Dysponuje sprzętem, który umożliwia wykonywanie prac ziemnych i wykopów.

Nowością firmy KONWESBUD jest sprzedaż i instalacja pomp ciepła do centralnego ogrzewania firmy UNICAL. Są to pompy przystępne dla każdego gospodarstwa domowego o niewygórowanej cenie z 5 letnią gwarancją.

Firma P.U.KONWESBUD Jacek Wesołowski posiada ubezpieczenie na wszystkie wykonywane przez siebie prace. Jest zabezpieczona finansowo, sprzętowo i towarowo.

Naszą dewizą jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług, szybkość i skuteczność działania oraz zadowolenie klientów.

Zapraszamy do Współpracy

P.U.KONWESBUD
Jacek Wesołowski


Siedlce 61
26-060 Chęciny

tel. 790 482 836

E-mail: [email protected]
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.