Firmy mają za śmieci w Gorzowie płacić więcej już teraz. A my? Najpewniej za rok

Czytaj dalej
Fot. Eneris Surowce
Jarosław Miłkowski

Firmy mają za śmieci w Gorzowie płacić więcej już teraz. A my? Najpewniej za rok

Jarosław Miłkowski

Spółka Inneko wypowiedziała umowę firmom, które odbierają odpady sprzed naszych domów o bloków. Co to oznacza dla nas, którzy wytwarzamy śmieci?

Na pierwszy rzut oka ta informacja mogła przerazić wielu mieszkańców. Wczoraj przed południem przedstawiciele trzech firm, które odbierają śmieci w Gorzowie oraz Bogdańcu, Deszcznie, Kłodawie, Lubiszynie i Santoku wydali oświadczenie: - 28 lutego firma Inneko wypowiedziała ze skutkiem natychmiastowym umowę na przyjęcie i zagospodarowanie odpadów mieszkańców Gorzowa i gmin zrzeszonych w MG-6.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.