Fotograf z Wielkopolski doceniony w konkursie londyńskiego "Square Mile"

Czytaj dalej
Fot. Archiwum prywatne
Łukasz Kaczmarek

Fotograf z Wielkopolski doceniony w konkursie londyńskiego "Square Mile"

Łukasz Kaczmarek

Tomasz Bączyk został doceniony przez znany magazyn „Square Mile”. Jego fotografia przedstawiająca Londyn znalazła się na rozkładówce czasopisma.

Tomasz Bączyk z Kościana zdobył I nagrodę w konkursie fotograficznym pisma „Square Mile” z Londynu. To niebywałe osiągnięcie, które jest dla kościaniaka sporym zaskoczeniem, a zarazem powodem do dumy. - Bez wątpienia jest to dla mnie duży sukces. Mieć możliwość zobaczenia swojej fotografii w czasopiśmie na rozkładówce jest bardzo motywujące. Inspiruje mnie to do dalszej pracy i do dalszego rozwoju - powiedział laureat, który wziął udział w konkursie po raz drugi.

Głównym zadaniem tegorocznej edycji było ukazanie zmieniającej się rzeczywistości oraz rozwoju. W sumie Bączyk przesłał 20 swoich prac. Zwycięska fotografia przedstawiała budynki w centrum Londynu.

Konkurencja była spora, więc tym bardziej należą mu się wielkie słowa uznania. - To zdjęcie, które wygrało nie było moim faworytem, chociaż widziałem w nim duży potencjał. Było nieszablonowe, co wcześniej potwierdziło kilku moich znajomych. Jury, które wybrało je na zwycięzcę przyznało, że obcują ze zdjęciami z Londynu każdego dnia, ale takiego ujęcia jeszcze nie widzieli. To dla mnie osobiście bardzo cenna ocena. Potwierdza, że droga którą wybrałem jest słuszna - stwierdził triumfator.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Kaczmarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.