Fundacja „Serca dla Maluszka” – Przekaż 1 % podatku i uratuj życie i zdrowie chorych dzieci!

Czytaj dalej

Fundacja „Serca dla Maluszka” – Przekaż 1 % podatku i uratuj życie i zdrowie chorych dzieci!

Dobro wraca z podwójną siłą! Tak będzie i tym razem!

Dla naszych Podopiecznych Twój 1 procent podatku znaczy bardzo wiele. Daje nadzieję na lepsze jutro oraz możliwość powrotu do zdrowia. Twój 1 % ma wielką moc i zmienia życie chorych dzieci. Wystarczy, że wypełniając roczną deklarację PIT w 2019 roku, wpiszesz nasz numer KRS 0000387207. Możesz nam zaufać! Jesteśmy na 39 miejscu NA 8 682 POZYCJI w Wykazie Organizacji Pożytku Publicznego, które otrzymały 1 % podatku w 2018 roku!

39 miejsce = ponad 500 bezcennych dziecięcych uśmiechów naszych Podopiecznych

DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ WALKĘ, ZAANGAŻOWANIE I CHĘĆ NIESIENIA POMOCY!

Kim jesteśmy?

Fundacja „Serca dla Maluszka” to pozarządowa organizacja dobroczynna, która opiekuje się dziećmi i osobami niepełnosprawnymi oraz rodzinami zagrożonymi ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Działamy nieprzerwanie od ośmiu lat.

3.075.830,12 zł to kwota 1 % podatku, którą przekazaliście Państwo na rzecz naszej organizacji w 2018 r. 99 % środków, pochodzących z 1 % podatku trafia do naszych Podopiecznych i jest przeznaczana na ich leczenie i rehabilitację. Pozostały 1 % stanowią koszty organizacyjne związane ze zbiórką 1 % podatku. DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!

Co robiliśmy w 2018 roku?

- pomagaliśmy w organizowaniu i finansowaniu rehabilitacji - przykładem może być tutaj nasz Podopieczny Emilian, który dzięki odpowiedniej specjalistycznej terapii, zaczął wypowiadać swoje pierwsze słowa w wieku 9 lat.

- udzielaliśmy pomocy finansowej z przeznaczeniem na zakup drogich lekarstw. Opłacaliśmy innowacyjne terapie farmakologiczne - między innymi finansowaliśmy koszty specjalistycznych diet, takich jak dieta ketogeniczna. Pięknym przykładem jest tutaj Staś, który dzięki wprowadzenia odpowiedniego żywienia, poczynił ogromne postępy, a ataki ustały.

- finansowaliśmy operacje, zabiegi medyczne, wizyty w poradniach specjalistycznych i badania - Przykładem może być tutaj mała Emilka, która przyszła na świat z plagiocefalią – skośnogłowiem. Sfinansowaliśmy specjalistyczne ortezy korygujące dla Emilki. Stan jej główki uległ znacznej poprawie i dziewczynka jest już zupełnie zdrowa.

Oraz wiele innych wspaniałych rzeczy, o których więcej przeczytasz na www.fundacjasercadlamaluszka.pl

Podaruj swój 1 % podatku!
KRS 0000387207
DZIĘKUJEMY!

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.