Gniazdko w nowym domu? Sprawdziliśmy, ile to kosztuje w Inowrocławiu

Czytaj dalej
Fot. ZP
(AB)[email protected]

Gniazdko w nowym domu? Sprawdziliśmy, ile to kosztuje w Inowrocławiu

(AB)[email protected]

Planujesz zakup nowego mieszkania w Inowrocławiu? Oferta deweloperów jest różnorodna, a ceny wahają się od 3200 zł do ponad 5500 zł za metr kw.

Najmniej za nowe „M” zapłacimy w bloku przy al. Niepodległości, wzniesionym przez firmę RedCo. Można tam jeszcze kupić lokal, płacąc od 3200 zł za metr kw.

Nieco drożej - 3250 zł za metr kw. przyjdzie nam zapłacić w firmie MMF Development, która wybudowała dom przy ul. Mała Andrzeja. W gotowym bloku, który postawiła firma TBS przy ul. Arctowskiego (os. Rąbin) cena metra kw. zaczyna się od 3550 zł, a w gotowym budynku Instalbudu przy ul. Jacewskiej - od 4150 zł (taka jest również cena w budowanym bloku obok).

Trwają prace na terenie u zbiegu ulic Szymborskiej i Miechowickiej, gdzie w przyszłości będzie można zamieszkać na osiedlu Lawendowy Zakątek. Inwestor ustalił cenę metra kw. od 3990 zł. Na os. Rąbin, przy ul. 59. Pułku Piechoty rozpoczęła się budowa osiedla Rąbin Park, które buduje firma AlstalDom. Cena metra kw. - od 4050 zł. Ten sam deweloper oferuje mieszkania w Villi Vita przy ul. Daszyńskiego - za metr kw. trzeba wyłożyć 5500 zł.

Od 5500 zł za metr kw. zaczynają się ceny mieszkań w miniosiedlu Solankowe Zacisze przy ul. Wierzbińskiego, gdzie firma Mega postawiła jeden dom (w planach jest drugi). Nieco tańsze „M” - 4950 zł za metr kw. - oferuje firma BTS, za sprawą której między ul. Solankową a ul. Świętokrzyską wyrasta osiedle Solankowa Aleja.

Autor: (AB)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.