Gramy i wygrywamy. Co cztery miesiące ktoś w regionie trafia co najmniej milion!

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Banas / Polska Press
Małgorzata Stempinska

Gramy i wygrywamy. Co cztery miesiące ktoś w regionie trafia co najmniej milion!

Małgorzata Stempinska

Do tej pory najwyższą wygraną w Lotto w regionie - ponad 28 mln zł - zanotowano w Barcinie. Ale to w Bydgoszczy najczęściej padają „szóstki”. Natomiast w Toruniu wygrane są najwyższe, a we Włocławku mają największe szczęście w Extra Pensji i zdrapkach.

Na Pomorzu i Kujawach mamy już 77 lottomilionerów, czyli osób, które wygrały „w totka” co najmniej 1 000 000 zł. 66 to wygrane w Lotto lub Lotto Plus, a 11 w Extra Pensji. Co ciekawe, pierwsza tak duża wygrana na terenie Oddziału Bydgoskiego Totalizatora Sportowego (Oddziały TS nie pokrywają się z podziałem na województwa - dop.

Gdzie do tej pory padały największe wygrane w Lotto w regionie? Do kiedy można odebrać wygraną? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Stempinska

W swoich artykułach podejmuję tematykę dotyczącą turystyki, telekomunikacji, rynku pracy oraz gospodarki. Przygotowuję też artykuły do dodatku historycznego "Album bydgoski" oraz do miesięcznika dla prenumeratorów "Pasje". Historia Bydgoszczy mnie fascynuje. Uwielbiam słuchać wspomnień Czytelników - rodowitych bydgoszczan - oraz oglądać zdjęcia z ich domowych albumów. Staram się pomagać Czytelnikom interweniując w ich sprawach. Prywatnie kocham podróże - te bliższe i dalsze. Niestety, na razie ze względu na pandemię koronawirusa tylko palcem po mapie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.