(pij)

Grupa Bankowa BFF tworzyw Łodzi centrum operacyjne dla Europy Środkowo-Wschodniej

Od lewej: Krzysztof Kawalec, prezes zarządu BFF Polska, Massimiliano Belingheri, prezes BFF Banking Group i prezydent Łodzi Hanna Zdanowska Fot. Krzysztof Szymczak Od lewej: Krzysztof Kawalec, prezes zarządu BFF Polska, Massimiliano Belingheri, prezes BFF Banking Group i prezydent Łodzi Hanna Zdanowska
(pij)

Grupa bankowa BFF, od dwóch lat już obecna na łódzkim rynku, tworzy w stolicy województwa centrum operacyjne odpowiedzialne za działalność całej grupy w Europie Środkowo-Wschodniej i zapowiada zwiększenie zatrudnienia - w początkowej fazie rozwoju - o przynajmniej 20 specjalistów bankowości i finansów.

160 osób zatrudnionych obecnie w łódzkim biurze BFF w biurowcu Forum 76, przy zbiegu al. Piłsudskiego z al. Rydza-Śmigłego, koordynuje interesy grupy w Czechach i na Słowacji, a od niedawna także w Chorwacji. Przez ostatnie dwa lata firma otworzyła nowe działy związane z działalnością bankową oraz BPO (od ang. Business Process Outsourcing), w którym realizowana jest część funkcji outsourcingowych grupy.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
(pij)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.