Mirek Malinowski

Hotel i biurowiec przy Przesiadkowie

Hotel i biurowiec przy Przesiadkowie
Mirek Malinowski

Zakończyły się już prace przy przebudowie podziemnych sieci elektrycznych, gazowych, wodociągowych i teleinformatycznych na terenie budowy kompleksu hotelowo-biurowego Hampton by Hilton przy ul. Piotrkowskiej.

- Rozpoczęliśmy teraz prace związane z odwodnieniem wykopu oraz wykonaniem instalacji, które znajdą się pod posadzką, co zajmie do 6 tygodni - mówi Roland Łopuszyński, z Master Management Group, zarządcy inwestycji. - Kolejnym etapem będzie wykonanie płyty dennej oraz konstrukcji żelbetowej budynku hotelowego i biurowego.

Hampton by Hilton przy ul. Piotrkowskiej 155 będzie liczyć 19 pięter i będzie najwyższym budynkiem biurowym w centrum Łodzi. Podziemny parking ma być na 130 miejsc.

- Nasz obiekt powstaje tuż obok nowego węzła komunikacyjnego, w samym centrum Łodzi. W części handlowo-usługowej przewidujemy sklepy, kawiarnie, restauracje oraz centrum fitness i klinikę medyczną - mówi Justyna Drużyńska-Krystosiak z MMG. - Nowoczesny design, dostępność z ulicy i szeroka oferta będą magnesem dla licznych przechodniów, osób korzystających z Centrum Przesiadkowego i okolicznych mieszkańców.

Cały kompleks powinien zostać otwarty w 2018 r.

Mirek Malinowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.