I tak ma wyglądać komunikacja?

Czytaj dalej
Jarosław Miłkowski

I tak ma wyglądać komunikacja?

Jarosław Miłkowski

Były radny punktuje słabe punkty w komunikacji po zawieszeniu tramwajów. Prezydent odpowiada: zastępcza linia T1 będzie stawać przy „pieczarkach”, wiaty staną na przystankach i może wróci linia 128.

- W tym liście pytamy prezydenta Jacka Wójcickiego, dlaczego komunikacja nie została przygotowana w należyty sposób. Pytamy, dlaczego prezydent zdecydował, aby torowisko na al. 11 Listopada rozkopać dopiero teraz. Zrobił to pięć dni przed zawieszeniem linii tramwajowych. A przecież parce mogły być rozpoczęte wiosną.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.