Idziesz na prezentację? Falubaz liczy, że idziesz

Czytaj dalej
Fot. Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
(red.)

Idziesz na prezentację? Falubaz liczy, że idziesz

(red.)

W sobotę w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze prezentacja ekantor.pl Falubazu. Kup bilet za pięć złotych i baw się!

Prezentacja z udziałem około 400 osób związanych z zielonogórskim klubem będzie kulminacyjnym momentem zgrupowania „Myszy”. Parafrazując tytuł akcji będą to ostatnie z „60 godzin z Falubazem”. Początek o 18.00, ale organizatorzy zapraszają już od 17.00.

Szczegółowy program imprezy pozostaje ściśle tajny, ale Falubaz uchylił rąbka tajemnicy. Na scenie zobaczymy żużlowców, ale także piłkarzy, speedrowerowców, szkolnych koordynatorów i dziewczyny z F16 Falubaz Girls. Ma być konkretnie i dynamicznie bez dłużących się pokazów i występów artystycznych. Obecność potwierdzili także ci, którzy chcą się pożegnać z kibicami, bo po sezonie 2015 skończyli pracę w klubie. Na pewno będą Krzysztof Jabłoński, Sławomir Dudek i Jacek Frątczak. Odmówił Andreas Jonsson.

Bilety kosztują 5 zł i można je kupować w następujących punktach na terenie Zielonej Góry: sklepach kibica w Focus Mall i w Auchan, punktach obsługi kibica na stadionie przy Wrocławskiej 69, biurze podróży Odkrywca, IV LO.

Dochód będzie przekazany na leczenie Marcina Mulawy. Uczeń IV LO i dobrze zapowiadający się sportowiec walczy z chorobą - guzem szyszynki. Obecnie przechodzi kosztowne leczenie w Warszawie i każda złotówka jest mu niezmiernie potrzebna. W pomoc Marcinowi włączyli się już m.in. uczniowie „Lotnika“, którzy przeprowadzili pierwsze zbiórki.

60 godzin z Falubazem - PLAN ZGRUPOWANIA:

Czwartek, 3 marca 2016

Piątek 4, marca 2016

Sobota 5, marca 2016

(red.)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.