IEM 2015 Katowice: Sobota w Spodku [PROGRAM + PREZENTACJA DRUŻYN] Intel Extreme Masters ESL ONE

Czytaj dalej
Fot. ESL Katowice
Justyna Przybytek

IEM 2015 Katowice: Sobota w Spodku [PROGRAM + PREZENTACJA DRUŻYN] Intel Extreme Masters ESL ONE

Justyna Przybytek

IEM 2015 Katowice: Sobota to kolejny dzień zmagań graczy. Tłumy fanów gier komputerowych szturmują Spodek w Katowicach. Wejdą wszyscy, ale będą musieli stać w gigantycznych kolejkach nawet dwie godziny ZOBACZ ZDJĘCIA + POZNAJ PROGRAM IEM 2015 KATOWICE ESL KATOWICE

AKTUALIZACJA SOBOTA GODZ. 12:10:
IEM 2015 - TŁUMY W KOLEJCE DO SPODKA - NOWE ZDJĘCIA

IEM 2015 KATOWICE:

Katowice stały się najważniejszym miejscem dla miłośników gier komputerowych. Tutaj trwają się mistrzostwa świata Intel Extreme Masters 2015.

ZOBACZ KONIECZNIE:
IEM KATOWICE 2015 ZOBACZ, CO DZIEJE SIĘ W SPODKU

W ubiegłym roku do Katowic na IEM przyjechało 73 tysiące osób, natomiast miliony internautów śledziły rozgrywki we własnych domach, przed ekranami komputerów. W tym roku będzie ich... jeszcze więcej!

Pula nagród dla zwycięzców w rozgrywkach w Starcrafta II, Counter-Strike'a 1.6, czy League of Legends wynosi 2 mln zł.

Wiele wskazuje na to, że w trakcie IEM 2015 pobity zostanie ubiegłoroczny rekord frekwencji podczas imprezy. Tłumy na placu przed Spodkiem ustawiały się już o świcie. Od godziny 10. pierwsi fani gier komputerowych byli wpuszczani do hali Spodka, kolejni jednak musieli uzbroić się w cierpliwość. Ci, którym się udało nie kryli podekscytowania, niektórzy znacząco przyspieszali kroku, a nawet wbiegali do katowickiej hali.

Grupa przyjaciół z Katowic - Murcek czekała około dwóch godzin na wejście do Spodka. Chcą tu spędzić cały dzień.

Sami też gramy, ale raczej dla rozrywki, na takie zawodowstwo jak gracze w Spodku nam się nie zanosi - mówili Mateusz, Krzysiek i Damian.

Z Wrocławia na IEM do Katowic przyjechali natomiast Monika, Tomek i Rafał. Na imprezie są po raz pierwszy. - Na pewno spędzimy tu cały dzień, jest całkiem sympatycznie - oceniała Monika.

Program do niedzieli

Counter-Strike

.

League of Legends:

.

Starcraft 2:

.

ZOBACZ KONIECZNIE

PREZENTACJA DRUŻYN, BIORĄCYCH UDZIAŁ W IEM 2015 KATOWICE

:

IEM 2015 Katowice: prezentacja drużyny Titan

IEM 2015 Katowice: prezentacja drużyny EnVyUs

Dziś przyjdą tłumy

Z kolejkami na pewno trzeba będzie walczyć, ale kto chce przyjechać na Intel Extreme Masters, musi uzbroić się w cierpliwość - mówi Krzysztof Pikiewicz, dyrektor zarządzający ESL Polska. - Pierwszy dzień przeznaczony był dla biznesu i przedstawicieli mediów, którzy chcieli zobaczyć stoiska wystawców i jak wyglądają główne sceny MCK. Od piątku spodziewamy się tłumów.

Tego dnia otwieramy też Spodek, gdzie będzie można zobaczyć wspaniałą scenę. Ci, którzy widzieli ją w zeszłym roku, nie będą zawiedzeni - dodaje.


*Waloryzacja rent i emerytur 2015 PODWYŻKA NIE DLA WSZYSTKICH JEDNAKOWA
*16-letni Wojtek z Piekar zmarł na lekcji WF. Szok w szkole ZDJĘCIA
*Zielony jęczmień na odchudzanie? Tak! To działa. Właśnie zielony jęczmień stosują gwiazdy TV
*Koncert Linkin Park w Rybniku POZNAJ SZCZEGÓŁY + BILETY
*Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

Justyna Przybytek

Komentarze

11
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

kek$#xpuke

COUNTER STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE A NIE 1.6 , omg

scofield42

Stanąłem w kolejce do spodka kilka minut po 10:00, pomimo zimna i deszczu dotarłem pod sam główny telebim i byłem blisko bramek kiedy ochroniarz ogłosił że kolejek już nie ma ponieważ w spodku już nie ma miejsc, prawie 4 godziny czekania i się nie udało, ale jutro spróbuje ponownie tylko przyjade wcześniej.

hromani

Oczywiście znalazłem się grupie łatwowiernych idiotów lecących na super reklamy firm prezentujących, sprzedających i biorących udział w tej imprezie. Naiwni klienci lepiej niech weekend spędzą w domach z rodzinami. Ja chciałem kupić monitor - firmę reprezentującą mam już głęboko gdzieś - w ofercie były sztuki w liczbie mnogiej - w realu tylko jedna i już zarezerwowana od 10 rano. Po co to wciskanie już nawet nie kitu, tylko sztucznego tworzywa. Ostatnie moje uczestnictwo w takim bagnie. Żenada.
Dodam ponadto iż organizatorzy zapomnieli o kilku rzeczach. Miejsca dla palących - owszem były - ale popielniczki ani jednej. Ochrona goniła ludzi chcących przysiąść na chwilę na schodach - nie w trakcie komunikacyjnym, lecz na schodach które prowadziły do miejsc nieużywanych w tej imprezie, a które to zostały odcięte barierami w połowie dnia. Ludzie polerowali tyłkami posadzki w każdym możliwym zakamarku. Zgadzam się całkowicie z autorem tematu "POlskie COSKI I ceBULLE SANDUPMANA hajNELA" Dzień w .
Pozdrawiam czytelników i czytających.

...

Pozdro jak 1.6 jest grane ;d. Nie wiem co to za imbecyl pisał.

prinzepolo

Szkoda że mnie tam nie ma, kibicować naszym z Virtus Pro, panom:Jarosławowi "PashaBiceps" Jarząbkowskiemu,Pawłowi"byali" Bielińskiemu,Januszowi"snax"Pogorzelskiemu,Wiktorowi"TaZ" Wojtasowi oraz Filipie"Neo"Kubskiemu, myślę że wygrają jak w tamtym roku i zgarną pulę 250 000 $

hajnel

moze m iktos opowie o co chodzi w tych zawodach
bo vidz pula yes wysoko
a jo yes rocznik przed wojynny (1989-)
my musieli za młodu krowa pasc a niy ino kompiuter
pozdrowiom tych graczy

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.