Igor Angulo z Górnika Zabrze do Bilbao?! Athletic nie komentuje...

Czytaj dalej
Fot. Marzena Bugała-Azarko
Tomasz Kuczyński

Igor Angulo z Górnika Zabrze do Bilbao?! Athletic nie komentuje...

Tomasz Kuczyński

Gwiazdą lidera Lotto Ekstraklasy interesuje się podobno Athletic Bilbao. Igor Angulo marzy o powrocie do klubu, w którym spędził 13 lat. Mówi jednak, że zostaje w Górniku.

Wiadomość o zainteresowaniu Igorem Angulo z Górnika Zabrze ze strony klubu hiszpańskiej ekstraklasy Ath-letic Bilbao gruchnęła w tym tygodniu. Polskie media powołały się na hiszpańską „Marcę”. Według dziennika Athltetic, zajmujący dopiero 16. miejsce, chce zimą ściągnąć napastnika. Na celowniku mają być dwaj piłkarze - reprezentant Rumunii Cristian Ganea z klubu Viitorul Konstanca i lider strzelców Lotto Ekstraklasy w zabrzańskich barwach.

- Nie komentujemy doniesień, jakie pojawiają się w mediach - stwierdził Xabier Fernandez, rzecznik prasowy Athletic, gdy zapytaliśmy o plany klubu wobec Angulo.

Sam piłkarz nie raz podkreślał, że jeśli miałby wracać do Hiszpanii, to tylko do Ath-tletic, gdzie spędził 13 lat i przeszedł wszystkie kategorie juniorskie. „To byłoby spełnienie marzeń” - nie krył napastnik, który trafił do Zabrza w 2016 r. z greckiej Platanii Chanion.

Konferencja prasowa przed piątkowym spotkaniem z Lechią Gdańsk, nazwanym „barbórkowym meczem” zorganizowana w Kopalni Guido, była okazją do spytania Angulo o kwestię powrotu do Bilbao.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Kuczyński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.