Anita Czupryn

Ilona Łepkowska: „Korona Królów” potrzebna mi była jak zającowi dzwonek

Jest scenarzystką filmową, autorką scenariuszy seriali telewizyjnych i pisarką. Zdobywczyni wielu nagród za scenariusze do popularnych seriali, jak: Fot. Marcin Makowski/tvp, Sylwia Dąbrowa
Jest scenarzystką filmową, autorką scenariuszy seriali telewizyjnych i pisarką. Zdobywczyni wielu nagród za scenariusze do popularnych seriali, jak: „Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”. Filmy z jej scenariuszami święciły tryumfy popularności, np. „Kogel-mogel”, „Och, Karol” , czy „Nigdy w życiu”. W tym roku realizowany bedzie kolejny film na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej - „Kogel-mogel 3”.
Anita Czupryn

Gdyby ci wszyscy hejterzy, którzy wycierają sobie to i owo moim nazwiskiem, mówiąc, jak to jestem łasa na kasę, dowiedzieli się, ile przy tym serialu zarabiam, stwierdziliby, że jestem kompletnie głupia – mówi Ilona Łepkowska.

Emisja pierwszych odcinków „Korony Królów” za nami. Zaskoczył Panią ten zmasowany atak na serial, jaki przetacza się w internecie?
Zaskoczyło mnie to, że w dwie godziny po zakończeniu dwóch pierwszych odcinków większość portali internetowych zdążyła już zamieścić recenzje. Nie przypominam sobie aż tak wielkiego zainteresowania żadną wcześniejszą produkcją telewizyjną.

Ilona Łepkowska: – Idiotyczne i absolutnie nieuprawnione jest porównanie „Korony Królów” do  „Gry o tron”. To jest telenowela historyczna.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anita Czupryn

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.