Imprezy na koniec wakacji w województwie śląskim

Czytaj dalej
Patryk Drabek

Imprezy na koniec wakacji w województwie śląskim

Patryk Drabek

Wakacje nieubłaganie zmierzają ku końcowi, ale to nie oznacza, że nie będziecie mogli już bawić się podczas plenerowych imprez organizowanych w naszym regionie. Przygotowaliśmy dla Was siedem propozycji.

Te informacje zelektryzowały już wielu mieszkańców naszego województwa i całego kraju. Amerykański zespół Linkin Park wraca do Polski, a słynna grupa wystąpi 25 sierpnia na stadionie miejskim w Rybniku. Bilety na rybnicki koncert Linkin Park kosztują od 193 do 699 złotych.

Perfect, Strachy na Lachy, The Chance oraz Teresa Werner to z kolei gwiazdy tegorocznych Dni Pszczyny. Impreza odbędzie się w przedostatni weekend sierpnia (22-23 sierpnia) w Parku Zamkowym, a zakończy ją mapping 3D na budynku Muzeum Zamkowego.

Tydzień wcześniej spodziewajcie się I Biegu Rolnika o… Złote Gumiaki. Imprezę zaplanowano na 15 sierpnia na dystansie 10 kilometrów (trasa Boniowice - Kamieniec - Łubki - Karchowice - Kamieniec). Początek biegu o godz. 16, a o godz. 14 zostanie otwarte biuro zawodów.

Pomysłodawcą imprezy jest rolnik Marek Minkus, który kiedyś zasłynął tym, że przejechał traktorem dookoła Polski.
Już 29 sierpnia odbędzie się Święto Gminy Ogrodzieniec, czyli impreza dla całych rodzin z pokazem pirotechniki i koncertami gwiazd. Wystąpią: Chrząszcze, InoRos oraz Piersi.

W sobotę, 15 sierpnia, odbędzie się natomiast pierwszy hip-hopowy festiwal na terenie Zawiercia. Podczas Jura Hip-Hop Summer wystąpią gwiazdy takie jak: Paluch, Bonson, Małpa, Abradab i Joka, Bezczel i Z.B.U.K.U. Cena biletu to 25 złotych. Jeśli zdecydujemy się na jego kupno w dniu imprezy, to za bilet zapłacimy w tym momencie o 10 złotych więcej. Możliwe jest również wykupienie pakietu VIP za 100 złotych.

Pod koniec miesiąca odbędą się także uroczyste obchody XVI dożynek województwa śląskiego. Imprezę zaplanowano na 30 sierpnia i odbędzie się na stadionie Trzech Koron Żarnowiec. Gwiazdą wieczoru będzie Rudi Schuberth i Wały Jagiellońskie.

Już 28 sierpnia odbędzie się natomiast pożegnanie wakacji „End of Summer Base” w Ogrodzieńcu, a więc impreza organizowana przez DJ Bolka i Deep Energy. Wystąpią: DJ Bolek, Chwytak & DJ Wiktor, Quiz Slash & Warsaw Shore, Bueno Clinic i DJ Matti. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Mario Bischin.

Pominęliśmy jakąś imprezę? Napiszcie swoje propozycje w komentarzach.

Współpraca: TK, AS, PM

Patryk Drabek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.