Incydent z podwoziem samolotu Warszawa-Katowice RELACJA PASAŻERKI I ZDJĘCIA Katowice Airport

Czytaj dalej
Fot. twitter
sauer

Incydent z podwoziem samolotu Warszawa-Katowice RELACJA PASAŻERKI I ZDJĘCIA Katowice Airport

sauer

Do tej pory cała się trzęsę - relacjonuje pasażerka samolotu Eurolot Warszawa - Katowice. Incydent w czasie lądowania samolotu Warszawa-Katowice. Pilot zgłosił podejrzenia co do wysuniętego podwozia. Dla oczekujących w poniedziałek, 26 stycznia rano na odlot do Warszawy sytuacja mogła wyglądać groźnie. Niewielki samolot Eurolotu ląduje w asyście karetki pogotowia i straży pożarnej.

Incydent w czasie lądowania samolotu Warszawa - Katowice:

Samolot Eurolotu asystowany przy lądowaniu w Pyrzowicach. Pilot miał wątpliwości czy podwozie wysunęło się do końca. Na szczęście nie było problemów i wylądował bez najmniejszych przeszkód. Jednak lot z Katowic do Warszawy z 8.50 został odwołany.

- Pilot poprosił o asystę karetki i straży ponieważ miał wątpliwości czy podwozie wysunęło się do końca - tłumaczy Cezary Orzech, rzecznik portu lotniczego w Pyrzowicach.

- Z ziemi fachowiec mógł dostrzec, że z podwoziem wszystko jest dobrze, ale asysty nie można było już odwołać. Pilot został poinformowany, że podwozie jest wysunięte i wylądował perfekcyjnie - dodaje Orzech.

A jak wyglądała cała sytuacja z punktu widzenia pasażerów?

Wyleciałam z Warszawy i cały lot przebiegał spokojnie. Gdy zbliżaliśmy się do lądowania, samolot obniżył lot, ale za chwilę ponownie się podniósł i tak ze trzy razy. Pilot ogłosił, że samolot ma problemy z wyciągnięciem podwozia. Za trzecim razem dopiero wylądowaliśmy. Wszyscy musieliśmy się zastosować do procedur, czyli pochylić głowy między nogi - mówi Barbara Łuczakowska, pasażerka samolotu Warszawa - Katowice.

Incydent w czasie lądowania samolotu Warszawa - Katowice:

Pasażerka pechowego lotu bardzo przeżyła lądowanie.

Latam bardzo często. Ale taka sytację przeżyłam pierwszy raz w życiu. Jestem strasznie zestresowana. Do tej pory to przeżywam i cała się trzęsę - mówi Barbara Łuczakowska, pasażerka samolotu Warszawa - Katowice.

Na pasie już czekały wozy straży pożarnej.

W samolocie spędziliśmy na pasie około godziny. Dopiero po godzinie samolot został sholowany w inne miejsce i mogliśmy go opuścić - mówi nasza rozmówczyni

Lot powrotny z Katowic do Warszawy o godzinie 8.50 najpierw był opóźniony, później lot odwołano. Teraz technicy muszą dokładnie sprawdzić samolot.*Miss Studniówki 2015 ZDJĘCIA Najpiękniejsze dziewczyny studniówki
*Abonament RTV 2015 droższy! [ILE WYNOSI ABONAMENT + ZWOLNIENIA] Kto nie musi płacić abonamentu?
*Poszukiwani przestępcy z woj. śląskiego. Czy widziałeś te osoby? [TOPLISTA POSZUKIWANYCH]
*Aneta Zając nago w Playboyu [PIKANTNE ZDJĘCIA + WIDEO]
*Strajk w JSW? Będzie głośniej niż w Kompanii Węglowej! - ostrzegają górnicy
*Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

sauer

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.