Industriada 2015: Najbardziej popularne obiekty Szlaku Zabytków Techniki woj. śląskiego. TOP10

Czytaj dalej
Katarzyna Pachelska

Industriada 2015: Najbardziej popularne obiekty Szlaku Zabytków Techniki woj. śląskiego. TOP10

Katarzyna Pachelska

W ten weekend Industriada, czyli Święto Szlaku Zabytków Techniki woj. śląskiego. Z tej okazji sprawdziliśmy, które obiekty Szlaku były najchętniej odwiedzane w 2014 roku.

Tegoroczna edycja Industriady, czyli Święta Szlaku Zabytków Techniki, będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy będzie trwać 2 dni, a nie jeden. W piątek 12 czerwca 2015 w kilku obiektach odbędzie się rozruch Industriady, czyli imprezy poprzedzające właściwe wydarzenie, które - tradycyjnie - będzie w sobotę, 13 sierpnia.

Cały program Industriady można znaleźć na www.dziennikzachodni.pl. W tym roku impreza odbędzie się aż w 42 obiektach w całym województwie śląskim, od Żywca po Częstochowę i od Zawiercia po Karchowice.

My z tej okazji przygotowaliśmy listę 10 najchętniej odwiedzanych miejsc Szlaku Zabytków Techniki w woj. śląskim w 2014 roku.

Katarzyna Pachelska

Jestem redaktorką Dziennika Zachodniego, wiceszefową Newsroomu DZ, prowadzę też m.in. serwis Strona Kobiet na dziennikzachodni.pl. Zostałam wybrana Dziennikarką Roku 2019 "Dziennika Zachodniego". Interesuję się sprawami kobiet i dzieci, ale również sporo piszę o kulturze, rozrywce, literaturze, lubię też współczesną architekturę. Innym obszarem moich zainteresowań jest handel, ostatnio dość często piszę o zakazie handlu w niedziele.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.