Interaktywna mapa śląskich restauracji

Czytaj dalej
Marlena Polok-Kin i dziennikarze DZ

Interaktywna mapa śląskich restauracji

Marlena Polok-Kin i dziennikarze DZ

Szukacie miejsc, do których warto się wybrać, aby dobrze zjeść, w sympatycznej atmosferze i klimatycznych wnętrzach? Nasi internauci polecają najlepsze lokale gastronomiczne w województwie śląskim. Na podstawie plebiscytów, które prowadziliśmy w naszych serwisach powstała nasza interaktywna mapa restauracji województwa śląskiego.

Najlepsze restauracje, kawiarnie, pizzerie czy puby w poszczególnych miastach i powiatach woj. śląskiego wybrali nasi internauci, którzy głosowali w internetowym plebiscycie na najlepszy lokal gastronomiczny 2015 roku. W ten sposób powstała lista trzydziestu sprawdzonych miejsc - o różnym charakterze, proponujących odmienne menu, wystrój wnętrz, klimat.

Są to zarówno eleganckie restauracje, jak i pizzerie, które cieszą się wielkim powodzeniem, albo kluby muzyczne, gdzie świetna oferta kulturalna jest równie ważna, jak jedzenie. Miejsca przytulne, sympatyczne, gdzie każdy klient czuje się naprawdę wyczekiwanym gościem i chętnie wraca. I to jest ich wspólny mianownik.

Już niebawem jedno z tych miejsc internauci obdarzą tytułem Najlepszego Lokalu Gastronomicznego woj. śląskiego 2015 - bo głosowanie na naszym portalu www.dziennikzachodni.pl trwa do 30 kwietnia.

Marlena Polok-Kin i dziennikarze DZ

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.