Interaktywny przewodnik po miastach woj. śląskiego

Czytaj dalej
Dziennikarze DZ

Interaktywny przewodnik po miastach woj. śląskiego

Dziennikarze DZ

Jak często zastanawiasz się, co robić lub gdzie pojechać na weekend? Wydawać by się mogło, że wszystko wokół już znasz jak własną kieszeń i w zasadzie to pozostaje Ci siedzieć na kanapie z pilotem od telewizora. Okazuje się, że możliwości jest wiele. Podpowiadamy, dokąd się udać.

Z myślą o spragnionych podróży i rozwijania swoich horyzontów przygotowaliśmy ten interaktywny przewodnik po Śląsku. Wystarczy usiąść wygodnie i wyruszyć z nami w podróż po najpiękniejszych śląskich miastach!

Interaktywny przewodnik to 31 śląskich miast, które zachwycają swoją historią i atrakcyjnością. To miejsca, które możemy poznać na nowo i odkryć ich nieznaną do tej pory stronę. Lista pęka w szwach od miejsc wartych uwagi.

Zwiedziliście już jeden z najstarszych polskich browarów z XIX wieku? Jeśli nie – przyjedźcie do Żywca. Nie zapomnijcie wstąpić do Zamku Habsburgów i przespacerować się po jednym z największych, polskich parków.

Wiedzieliście, że Bytom to najstarsze śląskie miasto? Niedawno obchodziło swoje 760-te urodziny!

A o tym, że po ulicach Jaworzna od dwóch lat śmiga pierwszy w Polsce elektrobus?

Teraz macie okazję przeczytać o tym w naszym przewodniku, a później zobaczyć to na własne oczy. Na długie spacery brukowanymi uliczkami zapraszamy do Cieszyna.

Żeby poznać tajemnice miejsca, gdzie na wypoczynek wybierał się sam Jan III Sobieski – wpadnijcie do Raciborza.

Te i dziesiątki innych miejsc są w zasięgu Waszej ręki. Wybraliśmy 31 miast na Śląsku, które mają za sobą olbrzymi bagaż historyczny, a jednocześnie dostarczą miłej rozrywki dla całej rodziny. Wirtualna podróż uczy i cieszy zarazem.

Zatem, usiądźcie wygodnie i odkryjcie z nami Śląsk, jakiego nie znacie!

Dziennikarze DZ

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.