Jan [email protected]

Jagodziński powalczy w Moskwie?

Dawid Jagodziński wciąż czeka na decyzję, czy poleci do Moskwy na mecz z Russian Boxing Teamem. Fot. nadesłane Dawid Jagodziński wciąż czeka na decyzję, czy poleci do Moskwy na mecz z Russian Boxing Teamem.
Jan [email protected]

Seniorska kadra narodowa Polskiego Związku Bokserskiego i wchodzący w jej skład zawodnicy Rafako Hussars Poland przebywają na zgrupowaniu.

1 marca w ośrodku przygotowań olimpijskim w Cetniewie czołowi polscy pięściarze rozpoczęli przygotowania do kolejnego meczu ligi World Series of Boxing oraz międzynarodowego turnieju w Halle (Niemcy). 12 marca nasza ekipa zmierzy się w Moskwie z drużyną Russian Boxing Team, niepokonaną dotychczas w lidze. Polacy po czterech porażkach, w tym trzech po 2:3, stracili szanse na zakwalifikowanie się do rozgrywek play off.

W gronie 14 zawodników, trenujących w Cetniewie jest również inowrocławianin Dawid Jagodziński, broniący barw Astorii Bydgoszcz. O tym, czy kilkakrotny mistrz Polski w wadze papierowej (do 49 kg) pojedzie do stolicy Rosji, zadecydują szkoleniowcy. Ustalą, w których wagach zostaną rozegrane walki. Podczas zawodów w Argentynie i Wenezueli walka łw wadze papierowej była tylko w programie meczu z Argentina Condors. Inowrocławianin przegrał jednogłośnie na punkty z Juniorem Leandro Zarate. Tym samym Argentyńczyk zrewanżował się Jagodzińskiemu za porażkę poniesioną we Włocławku.

Autor: Jan Szczutkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.