Patryk Osadnik

Jak bezpiecznie jeździć na rowerze i nie łamać obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Jazda na rowerze jest dozwolona podczas pandemii COVID-19. Trzeba się jednak zastosować do kilku wytycznych Fot. Pixabay Jazda na rowerze jest dozwolona podczas pandemii COVID-19. Trzeba się jednak zastosować do kilku wytycznych
Patryk Osadnik

Jak bezpiecznie jeździć na rowerze i nie łamać obostrzeń związanych z pandemią COVID-19? Odpowiadamy na to pytanie, odwołując się do oficjalnych wytycznych Ministerstwa Zdrowia. Jazda na rowerze jest dozwolona mimo pandemii koronawirusa, trzeba jednak stosować się do kilku prostych zasad.

Jak bezpiecznie jeździć na rowerze i nie łamać obostrzeń związanych z pandemią COVID-19?

Zgodnie z wytycznymi dotyczącymi przeciwdziałania pandemii COVID-19, w Polsce można przemieszczać się w celach rekreacyjnych. Oznacza to, że przejażdżka na rowerze jest jak najbardziej dozwolona. Musimy jednak pamiętać o tym, że rowerzystów również dotyczą pewne ograniczenia i zasady.

- Możesz wejść do lasów i parków, a także biegać czy jeździć na rowerze – jeśli od tego zależy Twoja kondycja psychiczna. Pamiętaj jednak, że przebywać na zewnątrz możesz tylko pod warunkiem zachowania dystansu społecznego i zasłaniania twarzy! - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Pozostało jeszcze 50% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Patryk Osadnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.