Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl aktorki Karoliny Szymczak [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Tatiana Szczęch

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl aktorki Karoliny Szymczak [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch

Tatiana Szczęch, stylistka ocenia stylizację aktorki Karoliny Szymczak

Aktorka Karolina Szymczak to odtwórczyni głównej roli kobiecej w filmie „Gwiazdy”. Moim zadaniem jest ocenić jej stylizację z premierowego pokazu filmu, który odbył się w zabrzańskim Multikinie.

Kolor złamanej bieli podkreśla delikatną słowiańska urodę naszej bohaterki. Zaznaczam jednak, że delikatny nie znaczy bez wyrazu. Co widać na załączonym obrazku.

Romantyczna, koronkowa sukienka z dekoltem hiszpańskim to kwintesencja kobiecości. Nie bez powodu bluzki i sukienki z odsłoniętymi ramionami uwielbiały Audrey Hepburn oraz Brigitte Bardot. Jednak tą, która naprawdę rozsławiła dekolt była żona Napoleona Eugenia, z pochodzenia Hiszpanka. Stąd też jego nazwa.

Dekolt hiszpański, inaczej nazywany carmen lub off-shoulder, przez wiele lat pozostawał zapomnianym, aż do teraz, kiedy przeżywa swój wielki renesans. Jest on bardzo seksowny, ale w nienachalny sposób, bo odkrywa ciało ze smakiem. Kobiecy, dodający dziewczęcego uroku, eteryczny.

Należy jednak pamiętać, że dekolt off-shoulder nie nadaje się dla każdej z nas. Mocno poszerza ramiona, więc w przypadku sylwetek typu Y spotęguje efekt masywnej góry. Paniom Y-kształtnym polecam wersje sukienek, bluzek czy swetrów z odsłoniętym tylko jednym ramieniem. Do noszenia dekoltu hiszpańskiego szczególnie namawiam sylwetki A oraz X.

Wracając do ocenianej dziś stylizacji…

Dodatki skromne, ale godne okazji wieczorowej. Na szczególną uwagę zasługuje torebka w cielistym kolorze, ze złotym łańcuszkiem.

Słabo oceniam buty. W obliczu całości wyglądają ciężko i zbyt masywnie. Nawet jeśli koronka jest bardzo mięsista, wciąż uważam, że lepiej wyglądałyby tutaj sandały albo czółenka w kolorze cielistym lub złotym.

Bardzo podoba mi się fryzura i makijaż pani Karoliny. Usta w kolorze wina sprawiły, że całość wydaje się być bardziej wieczorowa. Idealnie w kontekście premiery filmu.

Moja ocena: 5 (zapominam o butach)

Tatiana Szczęch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.