Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl aktorki Magdaleny Kumorek [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Czytaj dalej
Fot. Wojtek Wilczyński
Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl aktorki Magdaleny Kumorek [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA, ocenia stylizację aktorki Magdaleny Kumorek.

Magdalena Kumorek jest twarzą nowej marki kosmetycznej Shedor. Jej premiera miała miejsce w hotelu Cubus, a aktorka zaprezentowała się w takiej oto stylizacji.

Pierwsze wrażenie, jakie odniosłam po zobaczeniu zdjęcia, to nietrafione kolory. Przy okazji tego konkretnego zestawu ubraniowego, żeby moja ocena nie była krzywdząca, pozwoliłam sobie przyjrzeć się także innym stylizacjom Pani Magdaleny. Ciemne włosy i oprawa oczu oraz porcelanowy kolor skóry wskazują na to, że jest ona zimnym typem kolorystycznym. Oznacza to tyle, że najlepiej wygląda ona w mocnych, głęboko nasyconych, chłodnych odcieniach kolorów. I tego właśnie tu mi zabrakło. Stonowana kolorystycznie stylizacja nie oddaje urody aktorki.

Warto nadmienić, że dużo większym błędem jest stosowanie zdecydowanej i intensywnej kolorystyki przez osoby o zgaszonej urodzie niż odwrotnie - czyli noszenie rzeczy stonowanych przez osoby o urodzie bardzo wyraźniej, mocnej. Przypadek Pani Magdaleny jest na to doskonałym dowodem - nie jest źle, ale można było lepiej.

Mam też mieszane uczucia w stosunku do zestawienia szerokiego sweterka z rozkloszowaną spódnicą. Obydwie rzeczy ładne, ale dużo ich razem. Sylwetka Pani Magdaleny wydaje się być drobna, wręcz filigranowa, co jest jej atutem, a nie został on wystarczająco mocno wyeksponowany. Taki fason swetra, w dodatku puchaty, zdaje się, że z włóczki typu bucle, zdecydowanie lepiej prezentowałby się w towarzystwie wąskiej np. ołówkowej spódnicy czy cygaretek. Podobnie ze spódnicą szytą z koła - raczej sugerowałabym noszenie jej z górą delikatniejszą, podkreślającą kobiece kształty.

Doskonałe nogi! Optycznie wydłużone poprzez cielisty kolor szpilek. Jest to jeden z podstawowych zabiegów mających na celu optyczne wysmuklenie i wydłużenie całej sylwetki.

Ładna, delikatna bransoletka. W kwestii dodatków, w obliczu całości - najlepsze rozwiązanie.

Moja ocena: 3+

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.