Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA, ocenia stylizację aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej.

Oto aktorka Małgorzata Kożuchowska w dniu prezentacji ramówki telewizji TVN.

Bardzo ciekawa jestem Państwa zdania? Bo podejrzewam, że wiele osób może mieć mieszane odczucia.

Osobiście jestem zdania, że Pani Małgosia doskonale przygotowała się na okazję. Po pierwsze, miała świetnie dopasowane kolory do swojego typu urody. Po drugie, rzeczy, na które się zdecydowała - pomimo wymagającej formy - podkreśliły walory sylwetki. I wreszcie po trzecie, wszystko bardzo zgodne z trendami.

Błyszcząca, dwukolorowa bluzka wykończona czarnym a la ściągaczem mocno skupiła uwagę na górnych partiach ciała. Poziome pasy dodają objętości, ale tutaj bardziej podkreśliły kobiece kształty.

Aktorka zestawiła powyższą bluzkę z marynarskimi spodniami zdobionymi dwoma rzędami guzików. Bardzo wysoki stan jest zabiegiem wydłużającym nogi. Tylko to może „uratować” dolne elementy garderoby o długości midi, czyli kończące się w okolicy połowy łydki. Jest to najbardziej „niebezpieczna”, bo optycznie skracająca i nadająca objętości długość. Dzięki wysokiemu stanowi spodni proporcje sylwetki nie zostały jednak zaburzone.

Fason spodni ze zdjęcia jest obecnie hitem modowym. Polecam go jednak tylko wysokim i szczupłym paniom, w innych przypadkach trzeba się będzie wykazać dużą fantazją i umiejętnościami budowania proporcji, żeby sobie nie zaszkodzić.

Stylizację uzupełniły kultowa torebka Chanel na łańcuszku i niebieskie szpilki. Szczególnie kontrowersyjne są buty ze względu na kolor. W zasadzie wydają się z innej bajki, a jednak pomimo tego, że jest przewrotnie, że to połączenie takie nieoczywiste - jest ciekawie i interesująco. Jestem na "tak".

Podobnie jak w kwestii makijażu i fryzury.

Moja ocena: 5

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.