Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl aktorki Oli Szwed [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Fot. Fot. Lucyna Nenow
Tatiana Szczęch

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl aktorki Oli Szwed [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch

Tatiana Szczęch, stylistka, ocenia stylizację aktorki Oli Szwed.

Przyglądam się dziś Oli Szwed, aktorce, która tak ubrana pojawiła się na próbie przed Sylwestrem w Katowicach.

Oto przykład stylizacji dziennej, tzw. casualowej, niemal sportowej. Każdy ma na swoim koncie tego rodzaju zestawy. Bardzo ich potrzebujemy, by czuć się wygodnie i jednocześnie mieć zapewnione ciepło w mroźne dni.

W zasadzie wszystko wygląda dobrze na naszej bohaterce. Jest w tym jakaś fantazja i nonszalancja, która pasuje mi do pani Oli.

Brakuje mi jedynie koloru. Osoba o tak mocnej i nieco egzotycznej urodzie jest stworzona do korzystania z intensywnych barw. Sprawiłyby one, że aktorka wyglądałaby na bardziej energiczną i energetyczną.Teraz wypada dość blado.

Bardzo podoba mi się mięsisty szal pani Oli. Szale typu oversize wciąż są bardzo modne, a ich sposób wiązania (oprócz koloru oczywiście) może ożywić każdą stylizację.

Najprostszym sposobem na okiełznanie szala XXL jest przerzucenie go przez szyję i wypuszczenie obu końców luźno z przodu. Drugi częsty sposób noszenia szala to pozostawienie jednego końca z przodu i przerzucenie drugiego na tył. Ma ono w sobie coś z charakteru francuskiej bohemy i może dlatego jest ulubione przez Francuzki. Wiązanie pani Oli to wersja na prawdziwy chłód. Im więcej warstw materiału bliżej szyi, tym cieplej. Duże szale można wykorzystać też jako koce, którymi się opatulamy i spinami paskiem w talii. najmodniejszy efekt uzyskamy, kiedy pasek zawiążemy na supeł. Warto zwrócić uwagę, że rozwiązanie to idealnie modeluje sylwetkę.

Proszę pamiętać, że dodatki to świetna okazja do ożywienia najprostszej stylizacji. Czy to wiązaniem, czy kolorem, czy deseniem. Obecnie dużą popularnością cieszy się krata. Polecam szczerze.

Moja ocena: 4

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka firmy "Tatiana Szczęch
Stylizacja. Produkcja. Szkolenia i warsztaty" w Gliwicach.
www.tatianaszczech.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
https://www.facebook.com/Tatiana-Szczech

Tatiana Szczęch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.