Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Aleksandry Gajewskiej [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Czytaj dalej
Fot. Arek Gola
Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Aleksandry Gajewskiej [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA, ocenia stylizację Aleksandry Gajewskiej, radnej wojewódzkiej.

Silesia Fashion Day to wydarzenie modowe z naszego podwórka. Właśnie odbyła się siódma jego edycja. Wydarzenie było współprowadzone przez aktorkę i radą w jednym - Aleksandrę Gajewską. Przyjrzyjmy się bliżej kreacji, którą zaprezentowała na sobie tegoż wieczoru.

Brawa za kolor. Suknia wieczorowa nie musi być czarna. Czytelnicy rubryki „Jak cię widzą, tak cię piszą" pewnie już to wiedzą, ale będę podkreślała za każdym razem, kiedy mam ku temu okazję.

Kobaltowy, czasami nazywany też kolorem chabrowym, jest jednym z bardziej wyrazistych odcieni niebieskiego. Jest tak dosadny, że nie wymaga towarzystwa innych barw i na tyle dominujący, że sam w sobie może tworzyć stylizację. Ważniejsza bowiem dla odbiorców będzie moc koloru niż fason, który będzie zwracał znacznie mniejszą uwagę, jeśli w ogóle. Poza tym, kobalt nadaje brunetkom wyrazistości. Pani Aleksandro, gratuluję wyboru.

Bardzo kobiecy fason sukienki. Ze względu na dekolt w kształcie V i szerokie ramiączka szczególnie polecałabym paniom ze średnim i pełnym biustem. Cięcie tuż pod nim sprzyja tuszowaniu brzuszka, jeśli ktoś potrzebuje. Wszystkie rzeczy z wysoką talią dodają centymetrów nogom, czy optycznie je wydłużają.

Minimalistyczne dodatki pasują do koloru sukienki, jej fasonu i samej naszej bohaterki.
Makijaż i fryzura bardzo poprawne.

Moja ocena: 5

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.