Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Aleksandry Szwed [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Aleksandry Szwed [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, stylistka ocenia stylizację aktorki Aleksandry Szwed.

Dziś w mojej ocenie stylizacji koncentruję się na aktorce Aleksandrze Szwed, która tak ubrana występowała na koncercie „Nie ma jak u mamy”.

Już od kilku sezonów modne są białe kreacje. Nawet w wydaniu „total look”, co oznacza, że od stóp do głów mamy na sobie jeden kolor. I to nie tylko na zasadzie sukienka + buty, ale także - a może nawet przede wszystkim - w zestawach bardziej rozbudowanych, złożonych.

Nasza bohaterka zdecydowała się na białą sukienkę. Z oczywistych względów kolor ten, i w zasadzie większość jego odcieni, powinien świetnie prezentować się na tle karnacji pani Oli. W tym przypadku mocny kontrast podkreśla urodę i „podkręca” wizerunek.

Zaprezentowana sukienka jest bardzo prosta, ale nie skromna. Żadna spódnica czy dół sukienki, które są szyte w koła skromne być nie mogą. A wszystko za sprawą ilości materiału, która konieczna jest do odszycia takowych. Tutaj mamy wersję mini. Na scenę i to z tak pięknymi nogami, czemu nie?

Góra sukienki jest bardzo minimalistyczna. Na szerokich ramiączkach i z głębokim dekoltem w kształcie litery V. Jest to świetny fason przydający się tym paniom, którym zależy na optycznym pomniejszaniu górnych partii ciała - czyli sylwetkom z szerokimi ramionami i pełnym biustem. Jedynie kolor nie zgadzałby się dla Y-kształtnych. Proszę pamiętać, że jasny optycznie powiększa, a ciemny - pomniejsza. I kiedy mówię „ciemny”, nie mam na myśli tylko i wyłącznie czerni. To stereotyp. Każdy ciemny kolor daje złudzenie pomniejszenia.

Mieszkanie za czytanie

Srebrne sandały na wysokiej szpilce są proste w formie, ale błysk nadaje im wytwornego stylu. Brak innych dodatków sprawia, że nabierają one charakteru biżuteryjnego.

Włosy splecione w luźny warkocz nadają całej stylizacji lekkości. I podkreślają młody wiek.

Moja ocena: 5

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.