Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Anity Włodarczyk [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Tatiana Szczęch

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Anity Włodarczyk [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch

Tatiana Szczęch, stylistka, ocenia stylizację olimpijki Anity Włodarczyk.

Anita Włodarczyk to nasza olimpijka, która ostatnio zdobyła tytuł Sportowca Roku.

Zwykle panią Anitę widujemy w strojach nieco innych niż kreacje wieczorowe, więc tym bardziej jej czerwona sukienka, w której pojawiała się na Gali Mistrzów Sportu, nie mogła zostać niezauważona.

Dodatkowo zadziałała też siła rażenia czerwieni - najbardziej dosadnego z kolorów. Niezwykle kobiecego, warto nadmienić. Szkoda, że intensywność owej czerwieni stłumiła urodę naszej bohaterki. Odrobinę mocniejszy makijaż, choćby ciut mocniejsza kreska na oku, i efekt byłby lepszy, a całość bardziej spójna.

Pani Anita z racji uprawianego sportu ma atletyczną budowę ciała. Niełatwo sylwetki Y ubrać w kobiece fasony sukienek, a jednak udało się! Wąskie biodra zostały podkreślone, ale rozłożysty dół zrównoważył masywną górę. Mam mieszane uczucia, co do tiulu czy też siateczki. Z jednej strony dobrze, że ramiona i ręce zostały zasłonięte, ale dlaczego dekolt także? W przypadku pań Y-kształtnych należy go odsłaniać i eksponować, ponieważ zabieg ten nadaje lekkości. Dekolt V wprowadza ukośne linie, które wysmuklają.

Zdecydowanie zrezygnowałabym z biżuteryjnego paska. Ani nie „stworzył" on talii, ani nie dodał szyku.

Piękna fryzura, jakby lekko owiana wiatrem.

Świetne kolczyki. Bardzo dobrze dopasowane stylem, wielkością i kształtem do całości.

Nie wiem, czy buty są bardziej kremowe czy cieliste, bo to na zdjęciu może być kwestia światła, ale to drugie rozwiązanie wydaje mi się znacznie ciekawsze i lepiej komponujące się z czarnymi elementami.

Moja ocena: 5, bo pomimo kilku drobnych uwag, uważam, że pani Anita wygląda olśniewająco. Poza tym, gratuluję wszystkich zdobytych tytułów!

Tatiana Szczęch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.