Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Beaty Małeckiej-Libery [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Czytaj dalej
Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Beaty Małeckiej-Libery [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA, ocenia stylizację Beaty Małeckiej-Libery, sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Moja dzisiejsza ocena będzie dotyczyła stylizacji Beaty Małeckiej-Libery, sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia. Tak oto wglądała na konferencji BCC w Promnicach.

Pani Beata robi świetne pierwsze wrażenie.

Zestaw kolorów sprawił, że nasza bohaterka wygląda świeżo i kwitnąco, wręcz tryska swoją siłą i energią witalną. Zdjęcia często przekłamują rzeczywistość - szczególnie jeśli chodzi o kolor - dlatego nie mam pewności, czy sukienka jest w odcieniu chłodnego beżu czy pudrowego różu. Natomiast dla chłodnego typu kolorystycznego, jakim bez wątpienia jest Pani Beata, obydwie wersje są bezpieczne, więc nie ma to większego znaczenia. Czerwone akcenty dodały pazura. Podoba mi się powtórzony kolor pomadki, lakieru do paznokci oraz torebki.

Sukienka, oprócz dobrego koloru, ma też dobry fason. Możliwe, że niektórzy powiedzą, że za mało podkreśla on talię, ale właśnie w tym cały czar. Możemy ubierać nawet sukienki worki pod warunkiem, że odpowiednio odsłaniają one nogi i ręce, bo wtedy nasza wyobraźnia dopowiada sobie idealne kształty pod tym bezkształtnym worem. Szczególna pochwała dla Pani Beaty za długość sukienki, która idealnie buduje proporcje sylwetki.

Piękna, prosta (a w prostocie tkwi piękno) torebka.

Całość stylizacji okraszona została srebrnymi dodatkami: dwa wisiorki, zegarek oraz elementy wykończenia torebki. Na szczególną uwagę zasługuje zegarek, który w charakterze jest trochę męski, czytaj: stylowy. Diabeł tkwi w szczegółach, a Pani Beata zdaje się zdawać z tego sprawę.

Bardzo dobre jest też uczesanie i makijaż. Naturalnie, ale z wdziękiem i charakterem.

Buty. Trudny temat, bo w obliczu tego, co powyżej, aż żal mi, że tak ważny element stylizacji został źle dobrany. Wiem, wiem prześwity są teraz modne. Nie zawsze jednak to, co modne jest ładne, ale to moje osobiste zdanie. Poza tym, wykorzystany tutaj kolor czarny ma się zupełnie nijak do całości.

Moja ocena: 5 (gdyby buty były lepiej dobrane, oceniałabym stylizację nawet na 6).

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.