Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Doroty Choteckiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Fot. Fot. ARC
Tatiana Szczęch

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Doroty Choteckiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch

Tatiana Szczęch, stylistka, ocenia stylizację aktorki Doroty Choteckiej

Dziś przyglądam się bliżej aktorce Dorocie Choteckiej, która występuje m.in w serialu „Ranczo”. Oceniam stylizację, w jakiej zaprezentowała się podczas spotkania z fanami serialu.

Czerwień, pomarańcz, rudość… Ich ciepły charakter nawiązuje do ciepłej urody naszej bohaterki. Jedynie róż jest jakby z innej bajki.

Warto jednak zapamiętać, że znaczenie dla naszego wyglądu ma nie tylko temperatura kolorów, ale także ich nasycenie i intensywność. Pani Dorota wydaje się być stonowanym typem urody, dlatego namawiałabym na delikatniejsze odcienie poszczególnych barw. Radzę też zapomnieć o głębokich różach. W przypadku osób o ciepłej, ale też jednocześnie subtelnej, urodzie - jedynym akceptowalnym  odcieniem różu będzie tzw. brudny.

Mieszkanie za czytanie

Zaczął się sezon pokazywania „nagich” nóg. Zanim słońce „omiota” je swoimi promieniami, trzeba pomóc im lepiej wyglądać. Chodzi o to, by różnica między kolorem skóry na różnych częściach ciała nie była zbyt znacząca. Polecam rajstopy w sprayu.

Podoba mi się zestawienie zwiewnej bluzki z cięższą optycznie, plisowaną spódnicą. Ładnie zachowane proporcje. Podkreślona linia ramion oraz talia. Odpowiednia długość spódnicy, która eksponują zgrabne nogi.

Sandałki, choć same w sobie ładne, jednak nie pasują do zestawu. Może kolorystycznie i owszem, ale nie stylowo. Tutaj zdecydowanie lepiej wyglądałyby buty delikatniejsze, czółenka. Ciężkie obcasy, choć teraz bardzo modne, pasują do wszystkiego.

Cudowny uśmiech!

Moja ocena: 4

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.