Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Elżbiety Czernik [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA, ocenia stylizację Elżbiety Czernik, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu

Dziś na zdjęciu widzimy Elżbietę Czernik, dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, która tak zaprezentowała się w szkole podczas konkursu „Młody mistrz fryzjerstwa”.

Przyglądając się naszej bohaterce, odnoszę wrażenie, że pani Elżbieta wie, co w trawie piszczy. :)

Świetna, kobieca sylwetka podkreślona krojem sukienki. Wszystkie Panie X-kształtne mogą się inspirować, bowiem najważniejszą dla nich zasadą w doborze garderoby powinno być podążanie za naturalną linią ciała. To właśnie uczyniła pani Elżbieta. W odpowiednim miejscu podkreślone ramiona, sukienka z wszytym pasem, który ogniskuje uwagę innych na wyraźnie zaznaczonej talii, zwężający się dół ładnie zarysowuje biodra.

Dlaczego nie podoba mi się połączenie sukienki i rajstop w tym samym kolorze? Proste - bo są czarne. Przy tak jasnej cerze i włosach, bardziej widziałabym panią Elżbietę w szarej, granatowej, czy jakiejkolwiek innej - delikatniejszej w kolorze - sukience. I tyle. Samo monochromatyczne połączenie nie ma w sobie nic niepoprawnego. Przeszkadza mi tylko (i aż) czerń.

Rozwiązaniem byłoby stonowanie koloru sukienki dużymi, ale odpowiadającymi typowi kolorystycznemu, dodatkami. Wybór Pani Elżbiety padł na naszyjnik, w którym przeważa pomarańczowy i w ogóle ciepłe akcenty. Nietrafione.

Mimo wszystko, mimo moich uwag, wciąż uważam, że pani Elżbieta wygląda ładnie dlatego moja ocena to 4.

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.