Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Jolanty Czernickiej-Siweckiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Jolanty Czernickiej-Siweckiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch, stylistka

Wspólnie przyjrzyjmy się dziś stylizacji Jolanty Czernickiej-Siweckiej, prezes Fundacji „Iskierka”, która tak ubrana pojawiła się na koncercie fundacji w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Tatiana Szczęch, stylistka, ocenia jej stylizację.

Przede wszystkim wielka pochwała za kolory. Mleczna biel przy twarzy rozświetliła oblicze naszej bohaterki i nadała świeżości. Czerń, choć mocna, daleko jest od twarzy i nie stanowi dominanty zestawu, więc jedynie nadała elegancji oraz charakteru i nie zaszkodziła delikatnej urodzie Pani Jolanty. Turkusowy kwiatek z zgodzie z całością, choć powtórzenie koloru na paznokciach uważam za niepotrzebne i mało wysmakowane.

Marynarka dobrze leży na linii ramion, ale niestety, ma za długie rękawy, co szkodzi proporcjom sylwetki.

Obecnie szalenie modne są spodnie z szerokimi nogawkami, ale na całej długości. Nie każda kobieca sylwetka dobrze się w nich prezentuje. Pani Jolanta postawiła na formę, która ze względu na proporcje jest jeszcze bardziej „niebezpieczna” oraz trochę też passe. Mocno jednak podkreślam, że nie traktuję tego jako winy. Absolutnie nie! Moda - choć nie bez znaczenia - nie powinna nas determinować w kwestii wyborów zakupowych. Warto znaleźć swój styl i pozostać mu wiernym. Mnie osobiście spodnie naszej bohaterki się podobają, bardzo dobrze zostały do nich dobrane buty. Natomiast następnym razem polecam do tychże spodni wybrać żakiet, który jest krótszy i przez to lepiej podkreśla kobiece kształty niż klasyczna marynarka.

Moje wątpliwości budzą okulary, które optycznie są ciężkie. Mało też eleganckie w tym zestawie…

Choć mam kilka uwag do ocenianej stylizacji, uważam, że pani Jolanta dobrze się prezentuje i robi niezłe ogólne wrażenie.

Moja ocena: 4

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kliknij w ten link

W3Schools

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.