Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Kamilli Baar [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Czytaj dalej
Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Kamilli Baar [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA, ocenia stylizację aktorki Kamilli Baar.

Moim dzisiejszym zadaniem jest ocena stylizacji Kamilli Baar. Tak ubrana pojawiała się na premierze najnowszego filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”, w którym aktorka pochodząca z Tychów zagrała jedną z ról.

Najedź kursorem na zdjęcie i zobacz opis


Z przyjemnością obserwuję różne odsłony wizerunkowe pani Kamili, ponieważ ich styl jest mi wyjątkowo bliski. Lubię jej minimalizm, który i tym razem przyświecał naszej bohaterce przy wyborze garderoby, makijażu i fryzury na wyżej wspomniane wydarzenie.

Więcej uwagi chciałabym poświecić spodniom. Dopasowane w biodrach i rozszerzające się ku dołowi - już od samej góry - są idealne dla osób, które muszą ukrywać mankamenty swoich bioder i nóg w ogóle. Pani Kamili te problemy są raczej obce, ale podoba mi się, że nie epatuje ona swoją kobiecością, a jedynie subtelnie ją podkreśla. Ktoś mógłby wprawdzie powiedzieć, że skutecznie zasłoniła swoje ciało, ale przecież nie ma w tym nic złego, jeśli całość wygląda lekko i świeżo mimo wszystko, mimo tak ciężkich optycznie spodni.

Mimo wszystko, czapki z głów, ta pani naprawdę zna się na rzeczy i wcale nie oznacza to ślepego podążania za trendami. Dowodem tego są białe perełki, które przez niektórych mogą zostać uznane za „babcine”, a przecież razem z kolczykami  uroczo rozświetlają twarz. 
Moja ocena: 5.

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.