Tatiana Szczęch

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Klaudii Halejcio [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Klaudii Halejcio [AKTYWNE ZDJĘCIE]
Tatiana Szczęch

Tatiana Szczęch, stylistka, ocenia stylizację aktorki Klaudii Halejcio

Aktorka Klaudia Halejcio pojawiła się na konferencji prasowej promującej jeden z filmów z jej udziałem w takiej oto stylizacji.

Garnitur w nowoczesnym wydaniu. I choć w efekcie niewiele z garnituru, oprócz spodni, pozostało - wrażenie męskiego charakteru jest bardzo wyraźne.

Damskie garnitury są teraz bardzo modne. Wersja z kamizelką, koniecznie długą, tym bardziej. Do tego cygaretki, czyli spodnie z wąskimi nogawkami o długości sięgającej kostek. I stylizacja gotowa.

Ostatnio przeżywamy wielki powrót mody lat 50. i cygaretki są tylko tego potwierdzeniem. Ich wielkimi wielbicielami byli Marilyn Monroe i Elvis Presley. Obecnie raczej są one traktowane jako damski element garderoby, ale kto wie, co przyniesie jutro.

Cygaretki to model spodni, który przydaje się na wiele różnych okazji. Mogą one mieć bardzo eleganckie zacięcie, szczególnie kiedy nogawki są zaprasowanymi kantami. Sprawdzają się wtedy jako baza do szykownego, garniturowego zestawu. Jednak równie dobrze prezentują się w zestawach bardziej swobodnych, choć właśnie przez obecność cygaretek sportowymi one nigdy nie będą.

Cygaretki doskonale wyglądają z butami na wysokich obcasach, jak w ocenianej stylizacji. Warto jednak zwrócić uwagę, że szczęśliwe posiadaczki długich, szczupłych i zgrabnych nóg mogą nosić je z płaskimi butami - balerinami lub oksfordkami, czyli sznurowanymi półbutami.

Chabrowy, mocno nasycony kolor wyróżnia naszą bohaterkę z tłumu.

Muszę przyznać, że jednak mimo poprawności stylizacji pani Klaudii, czegoś mi w niej brakuje. Niby jest dobry fason i kolor, a jednak… brakuje mi w tym wszystkim wyrafinowania i smaku, o którym mogłyby świadczyć dodatki. Różowe paznokcie w tym przypadku wydają mi się mało stylowe i podobnie buty z odkrytymi palcami. Zdecydowanie lepiej prezentowałyby się tutaj sandały na szpilce.

Moja ocena: 4

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.