Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Krzysztofa Ibisza [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Tatiana Szczęch

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Krzysztofa Ibisza [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch

Tatiana Szczęch, stylistka ocenia stylizację prezentera Krzysztofa Ibisza.

Prezenter Krzysztof Ibisz w takiej oto stylizacji prowadził galę z okazji 25-lecia chorzowskiej delegatury Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Dziś kilka słów o kolorze czarnym...

Najbardziej popularne skojarzenia z czernią mają związek ze smutkiem i żałobą. Oczywiście, mam na myśli kulturę zachodu, bo w Indiach czy w Japonii kolorem żałoby jest biel. Jednak jej znaczenie zostawiam sobie na okoliczność innej oceny stylizacji.
Jednak tuż obok tych – trudno zaprzeczyć – negatywnych skojarzeń, czerń ma także bardzo pozytywny wymiar. Jest przecież tożsama z elegancją. Przywołajmy w swojej pamięci obrazy z czerwonych dywanów, na przykład galę rozdania Oscarów. Czy przy takiej okazji, jakiegokolwiek mężczyzna decyduje się na inny niż czarny garnitur? Zresztą, najbardziej eleganckie męskie stroje, czyli smokingi i fraki, z założenia są czarne.

Nawet jeśli wydaje się to sprzeczne, czerń łączy w sobie nowoczesność i tradycję, spinając je razem w całość. To kolor budzący powagę i budujący dystans, ale też jest pełen dostojeństwa.

Jak zatem oceniam stylizację Krzysztofa Ibisza?

Czarny garnitur jest bardzo elegancki. Wpisuje się w ważne wydarzenia, jest dobry na gale. Ten konkretny jest idealnie skrojony. Ma dobre długości rękawów, samej marynarki oraz spodni. Dodatki w postaci czarnego krawatu, białej poszetki i lakierowanych butów podkreślają wieczorowy charakter stylizacji.

Moja ocena: 5

Tatiana Szczęch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.