Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl księżnej Kate [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Fot. Fot. ARC
Tatiana Szczęch

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl księżnej Kate [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch

Tatiana Szczęch, stylistka ocenia stylizację księżnej Kate.

Ostatnio nasz kraj odwiedzają wielkie osobistości. Niedawno oceniałam stylizację Melanii Trump, dziś kolej na księżną Kate.

Wszystkie stylizacje Księżnej są ultrakobiece. Jednak najbardziej zachwyca ona swobodą, z jaką je nosi i choć są one z zgodne z zasadami kodu ubioru, w ogóle nie kojarzą się z uniformem dyktowanym dress codem.

W czasie wizyty w Polsce Księżna zaprezentowała na sobie kilka ciekawych strojów. Jeden był nawet autorstwa polskiej projektantki Gosi Baczyńskiej. Ja jednak pod lupę wezmę dziś jej zestaw w „łączkę".

Drugiego dnia wizyty, podczas spotkania z mieszkańcami Gdańska, księżna wybrała kreację od brytyjskiego projektanta Erdema Moralioglu. Waśnie stworzył on ekskluzywną jesienną kolekcję, która będzie dostępna w jednej ze znanych sieciówek.

Księżna Kate w prostej, kwiecistej bluzce i rozkloszowanej spódnicy w ten sam wzór wyglądała bardzo stylowo. Jak zawsze, postawiła na dziewczęce kroje z podkreśloną talią i o długości do kolan. Niby klasycznie, ale też uroczo.

Do zestawu dobrała proste sandały w kolorze cielistym oraz beżową kopertówkę - uwaga - polskiego producenta. To nie pierwszy raz, kiedy księżna Kate postawiła na polską torebkę marki Etui Bags. Proste, skromne, szyte ręcznie, wyjątkowe torebki. Cieszę się, że docenione akurat przez księżną, która jest już postrzegana jako ikona stylu.

Moja ocena: 5

Tatiana Szczęch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.