Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Mai Bohosiewicz [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Maja Bohosiewicz, aktorka Fot. FOT. MATERIAŁY PRASOWE Maja Bohosiewicz, aktorka
Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA, ocenia stylizację Mai Bohosiewicz, aktorki pochodzącej z Żor.

Maja Bohosiewicz, wywodząca się z Żor, tak ubrana pojawiła się na premierze filmu „Siedmiu krasnoludków ratuje śpiącą królewnę”.

Najedź kursorem na punkty i zobacz ocenę stylizacji

Moje zastrzeżenia dotyczą wyglądu dolnych partii ciała, ale zanim o tym…

Chciałabym podkreślić, że bardzo, BARDZO!, podoba mi się szal czy też chusta pani Mai i jego/jej ułożenie. Często zdarza mi się słyszeć zarówno od kobiet, jak i mężczyzn, że mają kłopot z wiązaniami takich dodatków. Dodam tylko, że szale i chusty mogą albo uratować stylizację, albo ją totalnie zniweczyć. Brawa dla naszej bohaterki za nonszalancki styl zaprezentowany z ogromnym wdziękiem.

Czego zatem dotyczą moje uwagi a propos dolnych partii ciała? Tak naprawdę i spodnie, i buty są w najlepszym porządku, razem jednak pogrubiają i zbyt obciążają optycznie sylwetkę. Za dużo marszczeń.

Pochwała za delikatny makijaż, naturalną fryzurę i kolejny pazurek w postaci ognistoczerwonych paznokci. Nadają one całości wyrazu i charakteru. Nieraz pisałam już o tym, że nie jestem fanką kolorowych lakierów dla kobiet związanych ze światem polityki czy biznesu, głównie dlatego, że są one zbyt sensualne i za mało profesjonalne. Jednak profesjonalizmowi zawodu aktorki czerwone paznokcie z pewnością nie zaszkodzą, a czasem może i pomogą. Do tego premiera na pewno miała miejsce w godzinach wieczornych, a wtedy już każdej pani wolno każdy kolor. Byle ze smakiem.

Torba. Nie potrafię się jednoznacznie określić. Marka rozpoznawalna na całym świecie, ale - przyznam szczerze - zupełnie niezrozumiałe jest dla mnie uwielbienie, z jakim jest traktowana. Akurat model, który wybrała pani Maja, jest dla mnie akceptowalny, ale sam fakt, że producent oczywisty, jest w moich oczach dyskwalifikujący. Dla mnie, zaznaczam.

Moja ocena: 4

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.