Tatiana Szczęch

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Małgorzaty Długowskiej-Błach.

Tatiana Szczęch

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA ocenia stylizację Małgorzaty Długowskiej-Błach, która jest menedżerem ds. promocji oraz pełnomocnikiem dyrektora w Teatrze Śląskim w Katowicach.

Autorką stylizacji, którą będę dziś oceniać jest Małgorzata Długowska-Błach - menedżer ds. promocji oraz pełnomocnik dyrektora w Teatrze Śląskim w Katowicach. Tak właśnie wyglądała na premierze spektaklu „Morfina” w Galerii Szyb Wilson w Katowicach.
Nasza bohaterka jest kobietą bardzo ładną. Z klasą. Choć nie obędzie się bez uwag.

Najedź kursorem na punkty na zdjęciu i czytaj więcej o stylizacji Małgorzaty Długowskiej - Błach

Ciemne perły dodają elegancji. Szkoda, że takie krótkie. Kolejny zabieg stylizacyjny, który dodaje objętości.
Wszystko razem stwarza wrażenie „pancerza”. I to jest to, co mi osobiście przeszkadza. Nie wiem, czy to kwestia zapiętej kurtki - która, przepraszam za skojarzenie, bardzo przypomina mi piankę do nurkowania - czy wyżej wspomnianego materiału, z którego uszyto spódnicę. Zdecydowanie brakuje w tej stylizacji lekkości i „powietrza”.

Następnym razem zadbałabym też o delikatnie mocniejsze podkreślone brwi.

Pani Małgosia ujęła mnie jednak swoim uśmiechem. Ktoś kiedyś powiedział mi, że najlepszym lekarstwem na wszystko jest witamina U. Witamina U = uśmiech. Zadziałało. Nawet jeśli wypunktowałam tyle rzeczy do poprawienia, wciąż bardzo pozytywnie odbieram wizerunek Pani Małgosi. Powodzenia w następnych eksperymentach z modą.

Moja ocena: 3+

Tatiana Szczęch: Konsultant wizerunku, stylistka z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.