Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Natalii Siwiec [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Natalii Siwiec [AKTYWNE ZDJĘCIE]
Tatiana Szczęch, stylistka

Natalia Siwiec pojawiała się ostatnio w Centrum Handlowym Plejada w Sosnowcu. Tak oto prezentowała się w czasie zakupów i spotkania gwiazd showbiznesu z klientami centrum. Tatiana Szczęch, stylistka ocenia stylizację modelki.

To nie pierwszy raz, kiedy razem z Państwem przyglądam się pani Natalii. Poprzednio wysoko oceniłam styl naszej bohaterki. Proszę jednak pamiętać, że za każdym razem biorę pod lupę tylko i wyłącznie ten konkretny zestaw ze zdjęcia, a nie oceniam ogólnie kreowanego wizerunku. Choć tematycznie tak bliskie, często to dwa osobne zagadnienia. Ale komu nie zdarzają się wpadki? Nie znam takich osób.

Na dzisiejszą stylizację patrzę trochę z przymrużeniem oka. Nie wiem, czy kiedykolwiek widziałam panią Natalię w tak słabej odsłonie. Pomimo niewątpliwej urody i niezwykle zgrabnej sylwetki, trudno mi wpaść w zachwyt. Największym atutem zestawu jest to, że podkreśla on piękne i szczupłe nogi. A co z resztą?

Na tle wszystkich czarnych elementów garderoby wybija się ramoneska w fioletowe plamy. Może ciekawa i niebanalna w formie, ale czy ładna? Niech każdy osądzi sam. Są gusta i guściki, a o nich się nie dyskutuje. Będąc wyznawcą twierdzenia, że mniej znaczy więcej, dla mnie ma ona niewiele wspólnego z dobrym smakiem.

Do tak bogatej we wzory kurteczki nie wyobrażam sobie innych rzeczy niż proste, monochromatyczne spodnie, tutaj najlepiej w czerni, żeby choć trochę nawiązać i „uspokoić" to, co dzieje się na ramonesce. Błysk na spodniach jest już niepotrzebny. Z wyżej wspomnianych powodów.

Nie wiem, czy buty wymagają komentarza… Są one zdecydowanie za ciężkie optycznie do delikatnej i filigranowej sylwetki pani Natalii i dlatego też wyglądają na niej wręcz niezgrabnie.

Makijaż i fryzura poprawne.

Stylizację tę traktuję jako wpadkę stylizacyjną, wierzę, że następnym razem znowu będzie co najmniej dobrze.

Moja ocena: 2

Na święta w Śląsku Plus mamy dla Was świąteczną promocję. Cały rok za pół ceny. Zapraszamy!


W3Schools

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.