Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Nataszy Urbańskiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Fot. Fot. Arek Gola
Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Nataszy Urbańskiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, stylistka ocenia stylizację artystki estradowej Nataszy Urbańskiej.

Wszyscy znamy Nataszę Urbańską jako artystkę estradową, ale nie wszyscy - jako projektantkę. Założycielka marki Muses pojawiała się ostatnio na naszym podwórku przy okazji Silesia Fashion Day. Oceniam dziś stylizację, którą zaprezentowała na sobie w czasie imprezy.

Stali Czytelnicy DZ wiedzą, że nie jestem wielką orędowniczką koloru czarnego i często namawiam do innych rozwiązań. Muszę jednak przyznać, że czerń jest synonimem najwyższej elegancji, więc czarne kreacje wieczorowe wydają się być jak najbardziej trafnym wyborem. Nie bez znaczenia jest też typ urody Nataszy Urbańskiej, która doskonale prezentuje się w mocnych i nasyconych kolorach, a czerń właśnie taka jest.

Pani Natasza jest piękną kobietą. Widywałam ją w perfekcyjnych stylizacjach, ale muszę przyznać, że ta, oceniana przeze mnie, nie jest strzałem w dziesiątkę. Oczywiście, wszystko razem wygląda dobrze i stylowo, ale proszę zwrócić uwagę na proporcje. Ewidentnie przeważają górne partie sylwetki. Opadające na ramiona rękawki i brak dekoltu sprawiły, że zostały podkreślone mocne ramiona naszej bohaterki. Podoba mi się asymetria wykorzystana w okolicy talii i w rozcięciu przy spódnicy, ale nie sprawdziło się to w przypadku sylwetki Y. Asymetryczne, w kształcie V elementy w ubiorze, jak np. sukienka na jedno ramię, to świetne zabiegi optycznie pomniejszające ramiona. Polecam przy następnej okazji.

Mieszkanie za czytanie

Ładne, skromne sandały.

Jedynym dodatkiem, na który zdecydowała się pani Natasza, są kolczyki. Duże, przerysowane. Mogą się podobać lub nie. Dla mnie to kolejna rzecz, która dodała objętości - choć to chyba nie do końca odpowiednie określenie w przypadku naszej bohaterki.

Najprościej ujmując, w  ocenianej stylizacji brakuje mi „powietrza” przy twarzy. Jednak w obliczu takiej urody - zgrabnie podkreślonej makijażem, fryzurą i pięknym uśmiechem  - oraz dobrego stylu, wytknięty przeze mnie błąd stylizacyjny zostaje pani Nataszy wybaczony.

Moja ocena: 5-

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.