Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Pauliny Krupińskiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Fot. Fot. Sylwia Dąbrowa
Tatiana Szczęch

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Pauliny Krupińskiej [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch

Tatiana Szczęch, stylistka, ocenia stylizację modelki Pauliny Krupińskiej.

Paulina Krupińska, modelka współpracująca z TVN Style, tak prezentowała się na konferencji przedstawiającej ramówkę stacji.

Mieszkanie za czytanie

Na podstawie doświadczeń z ostatnich 10 lat obcowania z moimi klientami - dyskutując w czasie analiz kolorystycznych, przeglądając zawartości szafy, wspólnie dokonując zakupów - wysnuwam kilka wniosków o preferencjach ubraniowych Polaków. Oczywiście, jest to generalizowanie, ale jednak…

Ciekawa jestem, czy domyślą się Państwo, jaki jest najbardziej nielubiany przez nas kolor. Otóż jest to zieleń. Z zupełnie niezrozumiałych dla mnie powodów, wiele osób twierdzi, że nie lubi i na pewno nie przekona się do koloru zielonego. Jaka szkoda! Na szczęście, z czasem udaje mi się pokonać te uprzedzenia. Bo przecież każdemu jest dobrze w zieleni. Jak w każdym innym kolorze, pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni odcień do naszego typu urody. Zieleń butelkowa, szmaragdowa, malachitowa czy pistacjowa to przykłady dla chłodnych typów kolorystycznych. Ciepłe typy powinny wybierać zielenie nawiązujące w tonacji do wiosny i jesieni, jak na przykład zieleń trawiasta, zgniła, khaki…

Proszę spojrzeć na naszą dzisiejszą bohaterkę. Czyż nie wygląda pięknie? Zieleń pięknie kontrastuje z kolorem skóry i podkreśla jej ładny koloryt. Pani Paulina wygląda niezwykle świeżo i kobieco. Powiedziałabym nawet, że ultrakobieco, choć to także zasługa fasonów rzeczy, które ma na sobie.

Bluzka i cygaretki w tym samym kolorze i odcieniu, z tego samego materiału, dają wrażenie kombinezonu, choć nim nie są.Bardzo podobają mi się fantazyjnie krzyżujące się pasma materiału, niby ramiączka. Sporo odkrytego ciała, ale okazja wieczorowa, więc ma to swoje uzasadnienie. Tym bardziej, że dolne partie ciała są całkowicie zasłonię spodniami ozdobionymi dużą kokardą. Dobrze leżą, choć mogłyby być odrobinę krótsze.

Kobaltowe szpilki w ciekawy sposób przełamują zieleń całego zestawu.

Kolorowe bransoletki wyglądają przy całości dość infantylnie, ale nie są przesadzone. To kwestia osobistego stylu. Ja sama postawiłabym pewnie na bardziej minimalistyczne rozwiązanie, ale to ja.

Piękny makijaż, fryzura, paznokcie… Wszystko razem wygląda bardzo świeżo. Pięknie wyeksponowana kobiecość.

Moja ocena: 5

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.