Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Tomasza Kammela [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Fot. Fot. Katarzyna Pachelska
Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Tomasza Kammela [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA, ocenia stylizację Tomasza Kammela, prezentera telewizyjnego.

Oto Tomasz Kammel, dziennikarz i  prezenter telewizyjny. W Katowicach pojawiał się na konferencji dla przedsiębiorców - w roli mówcy motywacyjnego.

Szalenie podoba mi się oceniana przeze mnie stylizacja. Ma charakter sportowej elegancji, która obecnie jest tak modna, choć często traktowana nieumiejętnie. Tutaj mamy przykład zestawu z bardzo dużym luzem.

Szyku całości dodają:

Co natomiast obniża formalność zaprezentowanego zestawu? Kilka elementów:

1. Przede wszystkim podwinięte rękawy koszuli. Zwracam uwagę na samo podwinięcie - nad łokcie, które ostatnio jest wyjątkowo popularne.
2. Kolejną rzeczą, która uczyniła stylizację bardziej luźną jest zastosowanie kamizelki zamiast marynarki. Niegdyś kamizelki były podstawowym elementem garnituru. Z czasem zaczęły jednak być taktowane jako staroświecki element garderoby, by po latach znowu wrócić do łask. Obecnie obserwuję powrót kamizelek na salony, przede wszystkim w modzie codziennej, która bardzo często zapożycza z męskiej elegancji. Wersja kamizelki pana Tomasza jest jednorzędowa i bez klap, co pozwala bardziej wyeksponować koszulę. Idealnie leży na szczupłej i zgrabnej sylwetce naszego bohatera. Dolny guzik powinien zostać rozpiętym, brawo za wiedzę.
3. Jeansowe spodnie - bardzo ciemne i bez przetarć. Podwinięcie, które zawsze optycznie skraca nogę, ma charakter sportowy.
4. Pełna klamra paska spodni jest mniej elegancka niż wersja otwarta. Doceniam, że w tym samym kolorze co tarcza i bransoleta zegarka.
5. Buty świetnie przełamują całość i nadają charakteru.

Przyjemnie jest oceniać pana Tomasza. Wszystko jest na miejscu. Nie każdy potrafi udowodnić, że ma styl. Gratuluję wyczucia i smaku.

Moja ocena: 6

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.