Tatiana Szczęch, stylistka

Jak cię widzą, tak cię piszą. Dziś oceniamy styl Wojciecha Zamorskiego [AKTYWNA FOTOGRAFIA]

Tatiana Szczęch, stylistka

Tatiana Szczęch, właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA, ocenia stylizację Wojciecha Zamorskiego, dziennikarza i polityka.

Stoję dziś w obliczu bardzo trudnego zadania. Jak zawsze, chcę powiedzieć coś dobrego na temat wizerunku osoby, którą oceniam. Nie „czepiam” się dla zasady, oj nie. Nie jest to absolutnie moim zamierzeniem, ale czasem naprawdę jestem postawiona w sytuacji bez wyjścia i, czy chcę tego, czy nie, ponarzekać muszę. Tyle tytułem wstępu.

Tym razem oceniam Wojciecha Zamorskiego, dziennikarza telewizyjnego i byłego radnego województwa śląskiego. W takim oto stroju zaprezentował się na premierze sztuki „Morfina” w Galerii Szyb Wilson w Katowicach.

Najedź kursorem na punkty na zdjęciu i czytaj więcej o stylizacji Wojciecha Zamorskiego

Doszukując się plusów stylizacji, muszę oddać panu Wojciechowi Zamorskiemu, że nieźle poradził sobie z kolorami. Doceniam trafność doboru chłodnej tonacji, która zdecydowanie służy urodzie naszego bohatera.

Jednak pojąć nie potrafię, jak to możliwe, że dziennikarz telewizyjny - nie prasowy - nie wie, jak zadbać o swój wizerunek. Jako polityk, także. W jednym i drugim przypadku osoba wystawiana jest na świecznik. Dobrze jest, jeśli uda się jej osiągnąć taką swobodę doboru garderoby, żeby nie odwracała ona uwagi od wypowiedzi danej osoby. Wbrew pozorom, nie jest to takie proste.

Całość oceniam słabo. Cieszę się, że pan Wojciech próbował przełamać elegancję. Okazuje się jednak, że to znacznie bardziej skomplikowane niż ubranie garnituru. Sportowa elegancja jest świetnym rozwiązaniem dla panów, których nie obowiązuje ścisły kod ubioru, jednakże wybierając ten styl należy wykazać się wiedzą, wyczuciem i fantazją.  

Moja ocena: 2 (bo zawsze może być gorzej).

Tatiana Szczęch: konsultant wizerunku. Ekspert ds. wizerunku portalu HR Polska. Właścicielka Centrum Kreowania Wizerunku SYNERGIA znajdującego się w Gliwicach.
www.synergiastyl.pl
www.tatianaszczech.blogspot.com
www.facebook.com/CentrumKreowaniaWizerunkuSYNERGIA

Tatiana Szczęch, stylistka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.