Jak... trzy krople wody! Asia, Gosia i Ola - jednojajowe trojaczki - są do siebie niezwykle podobne i bardzo silnie ze sobą zżyte

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
(MJ)

Jak... trzy krople wody! Asia, Gosia i Ola - jednojajowe trojaczki - są do siebie niezwykle podobne i bardzo silnie ze sobą zżyte

(MJ)

Jak mówią, to zwykle jednocześnie, wypowiedzi ubierając w te same słowa. Nie używają liczby pojedynczej – „ja” u nich jest tożsame z „my”. Są atrakcyjne, wesołe i elokwentne. Zrobiły furorę w czasie zgłoszeń do konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 i do finału awansowały wszystkie... trzy! Joanna, Aleksandra i Małgorzata Gotner to 21-letnie trojaczki. Studiują na Uniwersytecie Łódzkim, a pochodzą z Tomaszowa Mazowieckiego.

Jak klony
Siostry na pierwszy rzut oka są identyczne. Nic więc dziwnego, że w czasach gimnazjum przylgnęła do nich wymyślona przez jednego z kolegów przyśpiewka „Klony, klony, będą nas miliony”. Gdziekolwiek się pojawią, budzą ogromne zainteresowanie, ale i swego rodzaju niepokój.

Ludzie nie wiedzą, jak zareagować na nasz widok, są zaskoczeni – twierdzą zgodnie. - Widać w ich oczach jakieś niedowierzanie i niepewność.

W dalszej części artykułu:

 • Siostry o relacjach między soba
 • Jak wyglądało ich życie we wcześniejszych latach
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
(MJ)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.