Jak znaleźć sens, harmonię i pełnię szczęścia?

Czytaj dalej
Fot. Związek Ajapa Joga
Hanna Walenczykowska

Jak znaleźć sens, harmonię i pełnię szczęścia?

Hanna Walenczykowska

Znany hinduski guru, przewodnik najstarszej, tradycyjnej formy jogi przyjedzie do Bydgoszczy, by przekazać tajniki jej codziennego praktykowania .

Ajapa Joga, jedna z tradycyjnych technik jogi, narodziła się w Indiach. Obecnie przewodzi jej guru Prasad Paramahansa z Indii.

Odnaleźć siebie

- Ajapa Joga pozwala znaleźć odpowiedź na podstawowe pytania; Kim jestem? Po co żyję? Dokąd zmierzam? - twierdzi członek Związku Ajapa Joga, organizator cyklu wykładów, które odbywają się w wielu europejskich miastach, także w Bydgoszczy.

- Czasy są złe, ekstremalnie złe – uważa nasz rozmówca. - Dlatego guru Prasad postanowił podzielić się swoją wiedzą. Ludzie powinni wiedzieć o tym, że mogą zmienić swoje życie, że mogą zmienić świat.

Wykład składa się z kilku części. Pierwszą, poprowadzi poprowadzi Neeraj Goswami z Indii, znany nie tylko w Indiach artysta, były wykładowca w Delhi College of Art.

Ludzie żyją w wewnętrznym chaosie. Szukają spokoju, wewnętrznej harmonii. Codzienna praktyka, metody Ajapa Jogi, wpływa harmonizującą, witalizująco i regeneracyjnie na ludzkie ciało psychikę i ducha

Pozostało jeszcze 58% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Hanna Walenczykowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.