Janusz Jarema - 50-latek, który w ringu się bawi i realizuje swoje marzenia

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Łokaj
Łukasz Pado

Janusz Jarema - 50-latek, który w ringu się bawi i realizuje swoje marzenia

Łukasz Pado

Prezes Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego Wisłok, Janusz Jarema w wieku blisko 50 lat zdecydował się wrócić na ring i boksować. - Boks jest dla ludzi inteligentnych, bo nie sztuką jest wyjść i się lać po gębie, sztuką jest wyjść, nie dać się pobić i wygrać - mówi, pięściarz, który 30 czerwca zmierzy się z Rafałem Jackiewiczem, byłym mistrzem Europy.

Masz za sobą cztery walki w organizacji Białe Kołnierzyki, którą zarządza Rafał Jackiewicz. To boks dla ludzi traktujących tę dyscyplinę jako rekreację. Patrząc jednak na twoją twarz, to nie są to spotkanaia towarzyskie, ale prawdziwa walka...

To prawda nie jest to zabawa, tylko trzeba wyjść i się bić, żeby wygrać.

W wywiadzie przeczytasz m.in. o:

 • boksowaniu w wieku 50 lat
 • bokserskiej przeszłości
 • powrocie do formy
 • sponsorowaniu sportu
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.