Jastrzębie: kierowca autobusu nr 117 miał prawie...trzy promile VIDEO

Czytaj dalej
Jacek Bombor

Jastrzębie: kierowca autobusu nr 117 miał prawie...trzy promile VIDEO

Jacek Bombor

Wyobraźcie sobie Państwo kompletnie pijanego kierowcę autobusu, przewożącego pasażerów popularną linią w centrum miasta! To nie sceny kryminalnego filmu, a prawdziwa sytuacja, jaka miała miejsce w miniony poniedziałek w Jastrzębiu-Zdroju. 44-letni kierowca naraził nie tylko siebie, ale przede wszystkim pieszych i pasażerów, których wiózł popularną linią nr 117, prowadzącą przez centrum miasta, między innymi do szpitala.

W środku było jeszcze trzech pasażerów...

Policjanci otrzymali zgłoszenie od pasażerów w poniedziałek o godzinie 12.20. - Nasi policjanci natychmiast pojechali na miejsce i zatrzymali go, gdy zjeżdżał z trasy o godzinie 12.45 na przystanku przy Arki Bożka. Alkomat wskazał dokładnie 2,96 promila - wyjaśnia młodszy aspirant Bogusława Dudek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Wówczas - na końcu trasy - w autobusie siedziało jeszcze trzech pasażerów.

- Mamy zabezpieczony monitoring z autobusu sprawdzamy, ilu pasażerów przewoził w takim stanie od rana - dodaje policjantka.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jacek Bombor

20-letnie doświadczenie w zawodzie. Zaczynałem jeszcze w Trybunie Śląskiej, która w 2004 roku połączyła się z Dziennikiem Zachodnim. Od początku pracuję w Rybniku, najpierw jako reporter, od ponad 12 lat jestem szefem oddziału. Najbardziej lubię opisywać sprawy kryminalne, sądowe. Dobrze czuję się w tematyce górniczej - dobrze znam specyfikę Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Od kilku lat uwielbiam wyciągać na światło dzienne historie dawnych fotografii miejskich Rybnika, Jastrzębia, Wodzisławia.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.