Jastrzębie: kierowca autobusu nr 117 miał prawie...trzy promile VIDEO

Czytaj dalej
Jacek Bombor

Jastrzębie: kierowca autobusu nr 117 miał prawie...trzy promile VIDEO

Jacek Bombor

Wyobraźcie sobie Państwo kompletnie pijanego kierowcę autobusu, przewożącego pasażerów popularną linią w centrum miasta! To nie sceny kryminalnego filmu, a prawdziwa sytuacja, jaka miała miejsce w miniony poniedziałek w Jastrzębiu-Zdroju. 44-letni kierowca naraził nie tylko siebie, ale przede wszystkim pieszych i pasażerów, których wiózł popularną linią nr 117, prowadzącą przez centrum miasta, między innymi do szpitala.

W środku było jeszcze trzech pasażerów...

Policjanci otrzymali zgłoszenie od pasażerów w poniedziałek o godzinie 12.20. - Nasi policjanci natychmiast pojechali na miejsce i zatrzymali go, gdy zjeżdżał z trasy o godzinie 12.45 na przystanku przy Arki Bożka. Alkomat wskazał dokładnie 2,96 promila - wyjaśnia młodszy aspirant Bogusława Dudek, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Wówczas - na końcu trasy - w autobusie siedziało jeszcze trzech pasażerów.

- Mamy zabezpieczony monitoring z autobusu sprawdzamy, ilu pasażerów przewoził w takim stanie od rana - dodaje policjantka.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jacek Bombor

20-letnie doświadczenie w zawodzie. Zaczynałem jeszcze w Trybunie Śląskiej, która w 2004 roku połączyła się z Dziennikiem Zachodnim. Od początku pracuję w Rybniku, najpierw jako reporter, od ponad 12 lat jestem szefem oddziału. Najbardziej lubię opisywać sprawy kryminalne, sądowe. Dobrze czuję się w tematyce górniczej - dobrze znam specyfikę Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Od kilku lat uwielbiam wyciągać na światło dzienne historie dawnych fotografii miejskich Rybnika, Jastrzębia, Wodzisławia.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.