Jaworzno: Andrzej Gontarz rozpoczął już nowy sezon lotów [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Gontarz
Anna Zielonka

Jaworzno: Andrzej Gontarz rozpoczął już nowy sezon lotów [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Anna Zielonka

Zima minęła i paralotniarz z Byczyny znów lata nad naszym miastem. Ostatnio na facebookowym profilu „Jaworzno z lotu ptaka” Andrzej Gontarz zaprezentował kilka nowych zdjęć. Pokazał na przykład centrum, trwający właśnie remont rynku w Byczynie i plac zabaw na plantach obok galerii Galena.

Przypomnijmy. Kilka lat temu Andrzej Gontarz postanowił połączyć ze sobą dwie swoje wielkie pasje, fotografię i latanie. Wpadł na pomysł, aby uwiecznić na zdjęciach Byczynę i pokazać byczynianom miejsce, w którym mieszkają. Tak to wszystko się zaczęło.

Wystawę swoich fotografii zorganizował w połowie 2013 roku. Dzięki temu mieszkańcy tej części Jaworzna zobaczyli swój rodzinny zakątek pod zupełnie innym kątem. Osiedla mieszkalne, pola, łąki, lasy, drogi i inne elementy ułożyły się bowiem w piękne wzory, od których trudno było oderwać wzrok.

I to właśnie wtedy jaworznianie, nie tylko ci z Byczyny, zapragnęli obejrzeć też inne części naszego miasta z wysokości. Andrzej Gontarz chętnie na to przystał (a swoje zdjęcia zaczął pokazywać na facebookowym profilu. Dziś ma na nim ponad 7 tys. fanów).

Drugą wystawę, połączoną z promocją kolejnego albumu, jaworznianin zorganizował w grudniu ubiegłego roku w galerii Galena.

Anna Zielonka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.