Anna Zielonka

Jaworzno: Danuta Noszczyńska wydała nową powieść. Premiera we wtorek, 2 sierpnia

Jaworzno: Danuta Noszczyńska wydała nową powieść. Premiera we wtorek, 2 sierpnia
Anna Zielonka

Lubiana przez polskie czytelniczki pisarka z Jaworzna Danuta Noszczyńska, wydała kolejną powieść. Premiera książki pt. „Dopóki śmierć nas nie połączy” odbędzie się 2 sierpnia.

- Bohaterką mojej powieści jest piękna Małgorzata, wywodząca się z ubogiej, wiejskiej i raczej nieciekawej rodziny. Uroda to jej jedyny kapitał - zdradza pisarka. - Do stworzenia tej postaci i osadzenia jej we współczesnych realiach zainspirowały mnie losy Małgorzaty Gautier, Damy Kameliowej. Czy w dzisiejszych czasach życie Małgorzaty mogłoby potoczyć się inaczej? Czy dziewczyna taka jak ona zasługuje na miłość i szczęście? O tym w książce - zaznacza.

Mieszkanie za czytanie

Powieści Danuty Noszczyńskiej, która, specjalizuje się w literaturze kobiecej, są bardzo popularne. Świadczą o tym kolejne zwycięstwa podczas Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur” w Siedlcach. Zdobyła nagrody „Pazur” za książki pt. „Pod dwiema kosami, czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana” i „Wszystkie życia Heleny P.”. W ubiegłym roku została nagrodzona przez czytelniczki za książkę pt. „Harpia”.

Anna Zielonka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.