Anna Zielonka

Jaworzno: Danuta Noszczyńska wydała nową powieść. Premiera we wtorek, 2 sierpnia

Jaworzno: Danuta Noszczyńska wydała nową powieść. Premiera we wtorek, 2 sierpnia
Anna Zielonka

Lubiana przez polskie czytelniczki pisarka z Jaworzna Danuta Noszczyńska, wydała kolejną powieść. Premiera książki pt. „Dopóki śmierć nas nie połączy” odbędzie się 2 sierpnia.

- Bohaterką mojej powieści jest piękna Małgorzata, wywodząca się z ubogiej, wiejskiej i raczej nieciekawej rodziny. Uroda to jej jedyny kapitał - zdradza pisarka. - Do stworzenia tej postaci i osadzenia jej we współczesnych realiach zainspirowały mnie losy Małgorzaty Gautier, Damy Kameliowej. Czy w dzisiejszych czasach życie Małgorzaty mogłoby potoczyć się inaczej? Czy dziewczyna taka jak ona zasługuje na miłość i szczęście? O tym w książce - zaznacza.

Mieszkanie za czytanie

Powieści Danuty Noszczyńskiej, która, specjalizuje się w literaturze kobiecej, są bardzo popularne. Świadczą o tym kolejne zwycięstwa podczas Festiwalu Literatury Kobiecej „Pióro i Pazur” w Siedlcach. Zdobyła nagrody „Pazur” za książki pt. „Pod dwiema kosami, czyli przedśmiertne zapiski Żywotnego Mariana” i „Wszystkie życia Heleny P.”. W ubiegłym roku została nagrodzona przez czytelniczki za książkę pt. „Harpia”.

Anna Zielonka

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.